/ Forum „Prawdziwa Prezydent. Pewna przyszłość”. Sztab Kidawy-Błońskiej zaprezentował hasło
15  

„Prawdziwa Prezydent. Pewna przyszłość”. Sztab Kidawy-Błońskiej zaprezentował hasło

Dodano 15
– Polska potrzebuje prawdziwego prezydenta, którego szefem są Polacy, a nie Jarosław Kaczyński – mówił Bartosz Arłukowicz w trakcie prezentacji hasła i oficjalnego plakatu rozpoczynającego kampanię wyborczą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Slogan, z którym kandydatka PO idzie do wyborów, to: „Prawdziwa Prezydent. Pewna przyszłość”.
  •  
    Strategia sitwy PO w Senacie blokowania wszystkiego co się tylko da, czyli zasada: "na złość Mamie odmrożę sobie uszy", jest dobrym ostrzeżeniem przed wyborem innego prezydenta niż Duda. Kidawa albo jakiś inny Biedroń blokowaliby wszelką legislację i z pełnym rozmysłem paraliżowaliby działalność państwa. Dlatego jedynym wyjściem jest wygrana Dudy w pierwszej turze wyborów prezydenckich w maju 2020. Tylko Duda na prezydenta, najlepiej w pierwszej turze. Nie można pozwolić na recydywę patologii PO pod hasłem "żeby było tak jak było". Albo prezydentem pozostanie Duda, albo prezydentem zostanie niedouczona marionetka UE i Berlina, która z rozmysłem paraliżowałaby działalność państwa.

Najczęściej komentowane