/ Forum Andrzej Duda: Starajmy się prowadzić politykę tak, aby każdy czuł się uszanowany
13  

Andrzej Duda: Starajmy się prowadzić politykę tak, aby każdy czuł się uszanowany

Dodano 13
Prezydent Andrzej Duda przeszedł dookoła warszawskiej hali expo, ściskając dłoń przybyłym na wydarzenie wyborcom. Później podziękował za ciepłe słowa prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, byłej premier Beacie Szydło i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Wzruszony rozpoczął przemówienie od wspomnień o pracy z byłym prezydentem Lechem Kaczyńskim.
  • Panie Duda Polacy pana wcale nie szanują pan ich kupił za 500+ a to ze pana witają to się boją, że im pan zabierze te 500+ a nie to, że szanują. To są zwykli i prości ludzie, którzy by nie zarobili mając dwoje czy troje dzieci. Pan Polaków rozleniwił a nie to, że szanują. Jestem emerytem i jak pan daje mi trzynastą pensje to mam się przed panem kłaniać jak mam pana i ta trzynastą pensje gdzieś i takiego prezydenta, który niema własnego zdania i jest marionetką w rękach Kaczyńskiego. Jak to jest możliwe, że prosty poseł partii PIS rządził całym krajem i kłaniają się przed nim jak przed bogiem? Kiwnie palcem a wszyscy leżą przed nim plackiem a tych, co ma w partii prości ludzie, co by wżyciu prywatnym niczego nie osiągnęli a Kaczyński takich prostaków potrzebuje, kto mądrzejszy tak jak teraz nadeszły czasy z tą choroba to odchodzą z partii niż maja iść siedzieć a to jeszcze przed wyborami to różnie bywa a ilu umrze i zachoruje kalekami zostając. Dobrze wymyślili, że wybory odbędą się korespondencyjnie, ale do skrzynki trzeba dojść kilometr a może półtora a choroba nie śpi zgrupowanie ludzi będzie tylko ciekaw jestem, kto za to będzie odpowiadał a na pewno nie Kaczyński, bo jest tylko posłem a żądzą inni, co są głową państwa oni odpowiadają za wszystko a niech pan prezydent pamięta o art. 145 Kons. To na razie po wyborach a interesuje się zagranicą.

Najczęściej komentowane