/ Forum Leszek Miller przeprasza Lecha Wałęsę. „Powtórzyłem fałszywe pogłoski”
10    

Leszek Miller przeprasza Lecha Wałęsę. „Powtórzyłem fałszywe pogłoski”

Dodano 10
Portal tvp.info ujawnił fragmenty podsłuchanej rozmowy nieżyjącego już biznesmena Jana Kulczyka z byłym premierem Leszkiem Millerem, do której miało dojść w 2013 roku w restauracji Amber Room. Do opublikowania nagrań odniósł się już Lech Wałęsa. Głos w sprawie zabrał także Leszek Miller.
 10
  • Panie Miler, nie kompromituj się Pan, z wrony Orła nie zrobisz.
    • Naczytali się Cenckiewicza, który dorobił się na szczuciu Wałęsy. Nie podoba mi się gumkowanie Wałęsy, bo zbyt wiele Mu zawdzięczamy. Jeden odważny, który walnął pięścią w stół i powiedział DOŚĆ. Pokolenie ludzi 45+ o tym pamięta. Jeżeli nawet współpracował, to nikomu nie zaszkodził. Chyba, że ktoś poda chociaż jedno nazwisko? Jak Wałęsa został prezydentem, to miał wszystkich komuchów do gazu powsadzać? W Solidarności było tylko 10 milonów Polaków. A reszta, to niby nie Polacy? Taki Hermaszewski na przykład? Kształcił się w Moskwie. Do gazu?
      • Kulczyk życzył sobie: "Teraz trzeba go podsterować, żeby to, co on powie, szło codziennie we wszystkich gazetach, na pierwszej stronie," No i życzenie Kulczyka, do dzisiaj jest wykonywane!! Ciekaw jestem kto kapustę podsterowóje???
        • jednak ten miller to ,,gościu,, jest - powie prawdę i przeprosi - to co ty chłopie zrobisz za te wszystkie kłamstwa i krzywdy ( no ,,karma,, już cię dopadła ).
          • I kto tak naprawde jest ZEREM panie Miller ? Stary plotkarz !
            • ubeckie kacapskie anty POlskie psy.....
              • Bolek to taka prawdziwa PRL-owska szuja. Za kasę zrobi wszystko, a potem w arogancki sposób wydziera się i szantażuje sądami (zaKODowanymi sędziami).

Teraz stają się również jasne jego dłuższe pobyty na Florydzie a stamtąd jego kilkakroten wyjazdy do Wenezuelii. Pródne pieniążki trzeba jeszcze wyprać!!!
                • ... ale i z tej wypowiedzi Miller'a wynika, że Bolek nie sbył na czele strajku, jak to bez przerwy próbuje się sam kreować.
                  • To przykład jak łatwo jest manipulować faktami.

PO-PRL-owcy mają to opanowane prawie że do perfekcji.

Najczęściej komentowane