/ Forum 500 zł za badanie na obecność koronawirusa. Jest reakcja ministra zdrowia
1  

500 zł za badanie na obecność koronawirusa. Jest reakcja ministra zdrowia

Dodano 1
500 zł za badanie na obecność koronawirusa w polskim szpitalu? Robert Biedroń nie kryje oburzenia, zareagowało również Ministerstwo Zdrowia.
  • Nie wiem ile by złego zrobił PIS i Duda to będzie miał poparcie. Ważne to jest, że Polak dostaje 500+ a emeryt 13 i 14 pensje, ale to, że leki i wszystko w sklepach jest drogo to nie ważne. I że umieramy, bo bezdomnym nie robią badań muszą zapłacić za badanie, ale ważne jest to, że środkowy palec działa, że tyle dostaniemy na opiekę medyczną a choroba się rozwrzeszczenia w Polsce, bo jest już w całym kraju, ale prezydent wolał dać 2 miliardy na media publiczne niż na leczenie chorych ważne jest to, że sondaż Dudy rośnie to jest dobra reklama Dudy. I dlatego jak ma pani możność zadłużyć Polskę na większą sumę niż Duda to Polacy by na panią głosowali na Małgorzatę Kidawę Błońską, ale trzeba więcej dać na media i tak zrobić żeby nie wnuki, ale praprawnuki płacili nie 500+ a 1000+ bo na razie dług będzie spłacany do roku 2450 roku a jak pani pobije ten rekord to może wejdzie pani do księgi Guinessa z długiem Polski i wtedy będą głosować na panią, aby pani była prezydentem, bo Polak myśli, że rząd ma i daje tylko nie mówi, z czego on bierze, co z nieba manna leci czy w mennicy ile chcą Wyprodukują sobie pieniądze, ale Polakom brakuje rozumu to wiedziałem już od dawna a jeszcze swą głupotę potwierdzą jak Duda wygra wybory to wtedy PIS i prezydent powinien niemieć litości i tych idiotów zniszczyć podatkami i powinni wprowadzić, bo w całej Europie jest Podatek katastralny tylko go nie ma w Polsce, ale po wyborach powinni wprowadzić i co głupi naród wam zrobi nic, bo to, co chcieliście to uzyskał PIS i Duda. I tak eksmisje robicie to najwyżej byście je przyspieszyli jak ma podrożeć prąd, woda, gaz, czynsz za mieszkanie i droższe będą nieczystości a ZUS zrobi podwyżki 60 zł a pracodawcy nawet tego nie dadzą. A teraz Polscy geniusze głosujcie na Dudę niż na Małgorzatę Kidawę Błońską, bo ta kobieta wam nic nie obiecuje to, co robi Kaczyński z Dudą. To, że podzielili naród na pól i połowa rodzin nie rozmawia ze sobą to można podziękować PIS i Dudzie, że podpisuje wszystko jak leci i dlatego na niego trzeba głosować. A po wyborach napisze artykuł, z którego będę się śmiał, w jakim kraju mieszkam, bo mnie 65 letniemu to nie zależy mogę powiedzieć, że prawie życie przeżyłem, chociaż przydało się jeszcze parę latek pożyć, ale w tym kraju się nie da jak się jest jeszcze chorym. Dla polaka niema miejsca w szpitalu, bo trzeba czekać kilkanaście miesięcy jak przyjmą a kurdupel całe piętro zajmie i uważa się za dobrego człowieka, że musza go ochraniać cało dobowo jak jakiegoś papieża w Watykanie i to jeszcze z naszych podatków i mało tego za darowiznę nie odprowadza do urzędu skarbowego podatku a Kowalski mało ze by musiał oddać, co do centa to jeszcze by naliczyli odsetki oprocentowania. A uważa się za uczciwego i dobrego człowieka ten kurdupel. Ja, jako Polak a byłbym lekarzem to takich jak Kurdupel czy Duda by nie leczył tylko ustawił ich w kolejce niech stoją jak każdy a po drugie Nie winem czy by chcieli żebym ich leczył jak by wiedzieli, jakie mam podejście do polityków. Ale powiem jedno jak prezydentem zostanie Kidawa to tacy jak Duda, Ziobro i Nawacki to znajdzie się dla nich miejsce we więzieniu, bo im się należy. To na razie do tych, co zostali kupieni za 500+ i źle zagłosowali to życzę im, co najgorsze i odbiło im się wielkim echem.

Najczęściej komentowane