/ Forum Lech Wałęsa: Na tym świecie już jestem skończony
11    

Lech Wałęsa: Na tym świecie już jestem skończony

Dodano 11
Lech Wałęsa w wywiadzie dla „Super Expressu” opowiedział, co mają zrobić bliscy z jego ciałem po śmierci. Jednocześnie zdradził, że mimo myśli o śmierci wciąż pozostaje aktywny i ma różne plany na najbliższą przyszłość.
 11
  • powinien POjechać do Chin
    • Tym razem Kubola, zrobiłeś z siebie głuPOla.
      • Treść została usunięta
        • Na tamtym też.
          • Naczytali się Cenckiewicza, który dorobił się na szczuciu Wałęsy. Nie podoba mi się gumkowanie Wałęsy, bo zbyt wiele Mu zawdzięczamy. Pokolenie ludzi 45+ o tym pamięta. Jeżeli nawet współpracował, to nikomu nie zaszkodził. Chyba, że ktoś poda chociaż jedno nazwisko? Jak Wałęsa został prezydentem, to miał wszystkich komuchów do gazu powsadzać? W Solidarności było tylko 10 milonów Polaków. A reszta, to niby nie Polacy? Taki Hermaszewski na przykład? Kształcił się w Moskwie. Do gazu?
            • No niestety, taka prawda. Zamiast paradowac z Maryjka w klapie, co juz samo w sobie jest kuriozum, trzeba bylo czynic bliznim dobro. A Walesa nawet dzieci nie potrafil dobrze wychowac, ktore teraz wraz z jego wnukami staly sie zakala Gdanska.I prosze tu nie pitolic, ze poswiecil pan zycie dla Polski.
              • Cóż panie Lechu .Jeżeli nie zasłużył pan na niebo,w następnym też jest pan skończony.
                • bolek głupoty wypisuje, że kochał Dankę. W na przełomie lat 90, brał z domu wędki i mówił, że jedzie na ryby. zamiast na ryby, wyjeżdżał na 3 dniowe łajdactwa, zakrapiane wódką. Zdradzał Dankę notorycznie.
                  bolek to oszust do potęgi entej.
                  • Mowi ze zyja jak dwa golabki a potem pisze o rozwodzie. ? Kretacz !!!

Najczęściej komentowane