/ Forum Szymon Hołownia łapany za język. Internautki pytają go o pigułki „dzień po”
2    

Szymon Hołownia łapany za język. Internautki pytają go o pigułki „dzień po”

Dodano 2
Politycy znani są z rzucania słów na wiatr. Ubiegający się o fotel prezydenta Szymon Hołownia przedstawia się jednak jako kandydat inny od reszty, pochodzący spoza głównego nurtu polityki. Internauci postanowili sprawdzić, czy rzeczywiście wniesie nową jakość i organizują akcję #ListdoSzymona opartą o jedną z jego wypowiedzi.
 2
  • Mam nadzieję, że w końcu ułatwią dostęp kobietom do takiej awaryjnej antykoncepcji. Ja mam też nadzieję, że do tej normalnej antykoncepcji hormonalnej nadal będzie dostęp taki jaki jest, a może i lepszy też. Bo w mniejszych miastach to chyba nie jest tak kolorowo jak w tych dużych. Na szczęście mnie mój ginekolog zawsze przepisuje kolejną receptę na tabletki vines, które chronią mnie przed nieplanowaną ciążą.
    • Ten kandydacik robi wrażenie, jakby nie wiedział iż ubieganie się o najwyższy Urząd w Państwie to żaden konkurs typu "szansa na sukces".

Zresztą swoim wyglądem bardziej pasowałby wśród ludu wschodnioeuropejskiego

Najczęściej komentowane