/ Forum Adwokaci apelują o nieużywanie tytułu „adwokat” w odniesieniu do szefowej sztabu Dudy. „Godzi w wizerunek”
13    

Adwokaci apelują o nieużywanie tytułu „adwokat” w odniesieniu do szefowej sztabu Dudy. „Godzi w wizerunek”

Dodano 13
Stowarzyszenie adwokackie „Defensor Iuris” opublikowało list otwarty do mediów, w którym wzywa o nieużywanie określeń „adwokat” i „mecenas” przy opisie wydarzeń z udziałem Jolanty Turczynowicz-Kieryłło. Przedstawiciele stowarzyszenia przekonują, że obecna działalność szefowej sztabu Andrzeja Dudy nie ma związku z pracą adwokata.
 13
  •  
    adwokat
    cha cha cha cha chyba tego psa co wieszal ulotki
    • Tak! Więc proponuję nazwę Turczynowicz-GRIZZLY!
      • Zenujace jest to srodowisko !
        •  
          Mecenas Giertych - to dopiero brzmi !
          • Typowa zawiść nie-ludzka !

Pomimo że sama jestem prawniczką, to muszę przyznać iż środowisko adwokackie jest wśród nas najbardziej nielubiany. Sł wyjątki. I właśnie taką osobą jest Jola Turczynowicz-Kieryłło. Ona po prostu od strony moralnej przeważsza swoich krytyków.
            • Obrzydliwa zawiść nie-ludzka!

Pomimo, że sama jestem prawniczką to muszę jednak przyznać, iż środowisko adwokackie jest jednym z najgorszych które znam.
              • Obrzydliwa zawiść nie-ludzka!

Pomimo, że sama jestem prawniczką to muszę jednak przyznać, iż środowisko adwokackie jest jednym z najbardziej ohydnych które znam.
                • Obrzydliwa zawić nie-ludzka.

Pomimo, że sama jestem prawniczką muszę przyznać że środowisko adwokackie jest jednym z najbardziej ohydnych
                  • Z tych samych powodów można zaproponować też, by nie używano względem niej określeń typu: "kobieta". "Matka", "Polka", "absolwentka"... etc.
                    • Z tych samych powodów można zaproponować też, by nie używano względem niej określeń typu: "kobieta". "Matka", "Polka", "absolwentka"... etc.

Serio, z polskimi wymiarem prawnym dzieje się coś nieteges...

Serio, z polskimi wymiarem prawnym dzieje się coś nie teges...

Serio, z polskimi wymiarem prawnym dzieje się coś nieteges...

Najczęściej komentowane