/ Forum Rząd wprowadza nowe obostrzenia. Morawiecki i Szumowski przedstawili szczegóły
9    

Rząd wprowadza nowe obostrzenia. Morawiecki i Szumowski przedstawili szczegóły

Dodano 9
Podczas konferencji prasowej Mateusz Morawiecki oraz Łukasz Szumowski zapowiedzieli szereg nowych obostrzeń, które zostaną wprowadzone w naszym kraju w celach walki z pandemią koronawirusa.
 9
  • A swoje 10 letnie dziecko znów na kilka tygodni mam zostawić samo w domu na ponad 9 godzin??? Samo ma sobie ten nawał lekcji odrobić, nauczyć i zrozumieć??? Ja i inni domownicy musimy chodzić do pracy Pis zagłosował za odrzuceniem zasiłku na dzieci do 12 r.ż!!!!
    • Szczerze to według mnie nic nowego nie zrobili. Niby mówią, że ludzie są dla nich najważniejsi, że mamy nie wychodzić z domu, itp. A wybory nadal mają się odbyć normalnie. To ma jakiś sens? Dla mnie to tylko robienie z ludzi idiotów....bo tylko władza jest najważniejsza...
      •  
        Ładnie czyli jeżeli nie mam żadnej rodziny jestem kompletnie sam i przebywam w hotelu a 2 kwietnia hotel będzie zamknięty to mam iść na bruk co z tego że dostanę zwrot pieniędzy gdzie wynajmę w takim czasie pokoik jakiś gdzie mam się zgłosić co mam teraz zrobić bo już sam nie wiem
        •  
          Jaki ma sens zachowanie 2 metrów odległości w rodzinie, skoro mieszkają razem? Moja mama pracuje w urzędzie, które ponoć maja pracować ZDALNIE - nie jest to możliwe, ona dalej będzie pracować tam na miejscu, jak ma sobie wielkie szafki przyniesc do bloku na 4 pietro? Z domu moze wyjsc tylko jedna osoba, ALE jesli chce ktos poniżej 18 musi z rodzicem...ale przeciez moze tylko jedna osoba xd i co, musza byc 2 metry od siebie?
          Absurd goni absurd
          •  
            głupi żydku, uderzasz w wolnych ludzi niczym bolszewidzki aparatczyk, nie rób tego, nie rób tamtego, masz do czynienia z wolnymi ludźmi pyszna łajzo
            • Tak właśnie wygląda początek końca świata .
              •  
                A skąd mam wziąć te rękawiczki przed wejściem do sklepu skoro nigdzie w sklepach nie ma rękawiczek?
                • Chciałam się dowiedzieć czy w Związku z nowymi wytycznymi czy mogę wyjść na dzialkie z dzieckiem na której przebywają tylko domownicy z jednego mieszkania

Najczęściej komentowane