/ Forum Kidawa-Błońska o „wygłupach w internetowej aplikacji” i billboardach Kosiniaka-Kamysza. Jest odpowiedź
8    

Kidawa-Błońska o „wygłupach w internetowej aplikacji” i billboardach Kosiniaka-Kamysza. Jest odpowiedź

Dodano 8
Walcząca o fotel prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska coraz usilniej wzywa do zbojkotowania majowych wyborów. W swoim wpisie na Twitterze skrytykowała dwóch najpoważniejszych konkurentów: Andrzeja Dudę i Władysława Kosiniaka-Kamysza. Ten drugi postanowił odpowiedzieć.
 8
  • Kidawa błaznem wyborczym
    • Jesteśmy z z panią całym sercem, dziękujemy z tak ogromne zaangażowanie, jako jedyna pokazała, że życie Polaków jest najważniejsze, nie to co PAD, który ma świetną zabawę na tik toku :)
      • Po życzeniach Kamysza a nawet Kosiniaka od razu poczułem się zdrowszy, ale czy to uchroni mnie przed koronowirusem? Cała para w gwizdek! Żal.pl
        • Założenie tik toka w tak ciężki dla nas okres to dramat! Już od dawna wiedziałam, że nie można liczyć na PAD. Jego działanie jest lekkomyślne
          • Proponuję dzieciakom z tik toka - gdzie większość nie ma nawet prawa głosu - wyzwać prezydenta na bitwę tiktokerów, wkońcu posiadanie aplikacji do czegoś zobowiązuje ;P są też duety więc Pan Kosiniak Kamysz też może się przyłączyć tylko UWAGA PROSZĘ ZACHOWAĆ ODSTĘP!
            • kichawa jablonska daruj sobie te brednie,ani ta wywloka ani h.jownia, kamasz nic nigdy nie wygraja, Brawo Polacy i p.Duda.....
              • gdzie tu logika POdkowo-KOńska ?
                co cie to jeszcze obchodzi ?
                przecież kretynKO bojkotujesz !

Najczęściej komentowane