/ Forum Dymisja Gowina. Jak tę decyzję komentują politycy? „Hamlet”, „Człowiek ze stali”
5    

Dymisja Gowina. Jak tę decyzję komentują politycy? „Hamlet”, „Człowiek ze stali”

Dodano 5
W poniedziałek 6 kwietnia Jarosław Gowin przekazał, że podaje się do dymisji z funkcji wicepremiera, a także rezygnuje ze stanowiska ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Politycy opozycji na Twitterze komentują decyzję Jarosława Gowina.
 5
  • No cóż, odpowiedzialność to duży ciężar. nie wszyscy mogą mu podołać. Wykatapultował się z polityki. Tylko czy ze spadochronem? Mam wątpliwości. Zdrowych spokojnych świąt, smacznego jajka, mokrego dyngusa.
    • Bliżej mu do człowieka z gumy niż ze stali. Właśnie katapultował się z polityki, mamy tylko epidemię, a gdyby była wojna? Panie ministrze zawalił pan wszystkie egzaminy jakie można było. Wesołych Świąt, smacznego jajka, mokrego dyngusa, i zejdź pan ludziom z oczu.
      • Czy PIS zrobi tak, czy siak, opozycja oceni krytycznie i poskarży się UE.
        • Dla mnie nie jest to zaskoczeniem - miałem pewność, że w chwili próby Gowin porzuci koalicjanta i pierwszy ucieknie z okrętu. Tak właśnie rozumie pojęcie "jedności" opozycja.

Najczęściej komentowane