/ Forum Program 500+ zostanie zawieszony przez koronawirusa? Andrzej Duda zabrał głos
4  

Program 500+ zostanie zawieszony przez koronawirusa? Andrzej Duda zabrał głos

Dodano 4
Podczas sesji Q&A na Facebooku Andrzej Duda zabrał głos w sprawie pogłosek dotyczących możliwości zawieszenia programu 500 plus w związku z trudną sytuacją gospodarczą wynikającą z pandemii koronawirusa.
  • Chodzi to o wybory jak by Duda zabrał 500+ to jednocześnie straciłby głos na siebie a mu na tym zależy, aby wybory wygrać. Co innego będzie po wyborach jak Duda wygra wybory wtedy będzie mógł zabrać, 500+ bo co mu już naród zrobi? Przecież to jest ciemnota można im obiecywać rożne rzeczy tak jak zrobiłem z 2 miliardami na media zamiast na onkologie a co z niej by miał Duda nic a z reklam ma wszystko nawet wybory może wygrać przez reklamy to jest taki człowiek a poco niech powie poco założył kagańce na sądy, aby go nie mogli postawić przed sądem, bo nimi rząd rządzi a nie, że pomogli Kowalskiemu tylko sobie, ale ja na żadne wybory nie pójdę, bo to, co robią to jest wielki przekręt z tymi wyborami a skąd mam pewność czy ktoś się nie posłuży moimi danymi i na Telefon będą brali kredyty a koperta ma prawo się zagubić a ja jak to udowodnię proste powiedzenie udostępniłeś swoje dane i dlatego złodziej bierze kredyty a ty się tłumacz komornikowi czy tam sądowi ż to nie ja i w koszty będą mnie zapędzać to ja mam takie wybory w nosie niech sobie Duda razem z Kaczyńskim głosują.

Najczęściej komentowane