/ Forum Jak epidemia zmienia branżę przesyłek kurierskich?
1  

Jak epidemia zmienia branżę przesyłek kurierskich?

Dodano 1
Tylko w drugiej połowie marca zapotrzebowanie na ekspresowe przesyłki wzrosło na całym świecie o 183 proc. Jakie technologie sprawiły, że mimo globalnej pandemii i utrudnień w łańcuchach dostaw, międzynarodowe przesyłki wciąż trafiały do przedsiębiorców, szpitali i konsumentów na terenie 220 krajów i terytoriów.
  •  
    Wypowiem się od drugiej strony, a więc od strony klienta. Nie ukrywam, że pandemia mocno zmieniła moje funkcjonowanie i faktycznie obok zakupów 2 razy w miesiącu większość kupowałam online. No i wiadomo - przetestowało się różne możliwości, różne firmy i różne funkcje. Ostatecznie po już kilku miesiącach funkcjonowania w taki sposób mogę powiedzieć krótko, że dla mnie zdecydowanym faworytem jest InPost. Mam tu na myśli różne szczeble - począwszy od jakości obsługi infolinii, po cenę i tempo dostawy. Nawet w tym trudnym czasie jakość tych usług nie spadła, a ich appka https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.inpost.inmobile była bardzo solidnym filarem bezpieczeństwa (bo mniejszy kontakt z ludźmi i urządzeniami, etc.). Technologie to oczywiście bardzo niezbędna rzecz z punktu widzenia wewnętrznych procesów w firmie, ale mnie jako klienta interesuje finalny efekt - bezproblemowa i bezpieczna dostawa, a to na ten moment jako jedyny oferuje mi InPost z Paczkomatami. Taka prawda.

Najczęściej komentowane