/ Forum Mocny apel Karnowskiego. „Mam żal do tych, którzy po 2015 robili imprezy w Zatoce Sztuki”
6    

Mocny apel Karnowskiego. „Mam żal do tych, którzy po 2015 robili imprezy w Zatoce Sztuki”

Dodano 6
– Jestem przerażony bezsilnością państwa polskiego wobec zbrodni pedofilii. Mam apel do polityków, z wszystkich opcji politycznych. Powołajcie komisję śledczą. Przeprowadźcie te śledztwa na temat funkcjonowania państwa w ostatnich latach – powiedział podczas konferencji prasowej Jacek Karnowski, prezydent Sopotu.
 6
  • soPOcki sutener wszystko wie

a o tym nie wiedział

jakie to przeKOnywujące

blokować listy wyborcze to wie jak
    ale prawo, POrządek i sprawiedliwość w mieście pod jego zarządem, nie wie jak egzekwować
    • bez-nazwy   IP
      Idź chłopie do fryzjera i nierznij głupa !!!!!!
      • bez-nazwy   IP
        Idź chłopie do fryzjera i nierznij głupa !!!!!!
        • Ewolucja się załamała, stopniowo chciano obniżać wiek w którym bezkarnie można współżyć z dziećmi, wielki palikot walczył jak lew by obniżyć wiek możliwości inicjacji seksualnej do 12, lub 13 lat tak że o tych ofiarach elyta mówiłaby przecież to są stare k
          •  
            Pan Jacek Karnowski dobrze powiedział.
            Ci co juz wiedzieli ale tam dalej przychodzili pokazali ze to co sie tam dzieje ma ich poparcie. To oczywiste.
            Demonstrowali to poparcie swoim działaniem a to jest nieskończenie silniejsze niż słowa.
            Słowa nie poparte działaniem są po prostu wykrętami albo zwykłym kłamstwem.
            •  
              Pan Jacek Karnowski dobrze powiedział.
              Ci co juz wiedzieli ale tam dalej chodzili pokazali ze to co sie tam dzieje ma ich poparcie. Pokazali to poparcie swoim działaniem a to jest nieskończenie silniejsze niż słowa.
              Słowa nie poparte działaniem są po prostu kłamstwami.

Najczęściej komentowane