/ Forum Czechy otwierają granice z Austrią i Niemcami. Jedynie granica z Polską pozostaje zamknięta
4    

Czechy otwierają granice z Austrią i Niemcami. Jedynie granica z Polską pozostaje zamknięta

Dodano 4
„Rząd właśnie zdecydował, że dzisiaj o godzinie 12 otwieramy granice z Austrią i Niemcami” – napisał w piątek rano na Twitterze premier Czech Andrej Babisz. Już w czwartek Czesi otworzyli granice ze Słowacją. Z sąsiadujących z Czechami państw jedynie granica z Polską pozostaje zamknięta.
 4
  •  
    A ja sie ciesze ze granice moga byc jeszcze zamkniete, bo moze nie strace ok 1 tys zl. Drazni mnie, ze nikt nie naglasnia tematu niechcianych rezerwacji, z ktorymi poki co nie mozna nic zrobic, bo okres darmowej anulacji ich nie dotyczy. Kupilem loty w styczniu na wakacje, ale wz z koronawirusem wcale nie chce leciec, boje sie i nie widze przyjmnosci siedziec gdzies daleko od domu moze nie mogac wyjsc z hotelu. Ani slowa nie ma o takich sytuacjach a nie wierze ze jestem sam. Kontaka z liniami jest prawie niemozliwy zeby zapytac co mam zrobic z lipcowa rezerwacja skoro nie planuję leciec? Jedno wielkie oszustwo, wszyscy sa mili i wszytsko jest takie proste jak dajesz liniom i hotelom pieniadze, a odzyskanie juz jest prawie niemozliwe. Podejrzewam ze strace pieniadze. I tu i na innych portalach tylko utyskiwanie ze znowu odwluja, znowu przesuwaja, kiedy bedziemy latac, tylko ze wielu w obecnej chwili nie chce latac, bo zadna to przyjemnosc!!!
    • Andrej Babiš to kanalia na miarę Putina lub Netanjahu.
      • To są sukcesy PiSs dzielcòw
        w budowaniu Polski od morza do morza
        a dokładniej od ,,od moża do moża :"

Najczęściej komentowane