/ Forum „Zagłosuję przeciwko Andrzejowi Dudzie”. Hołownia z Trzaskowskim dziś o „ponadpartyjnej prezydenturze”
5    

„Zagłosuję przeciwko Andrzejowi Dudzie”. Hołownia z Trzaskowskim dziś o „ponadpartyjnej prezydenturze”

Dodano 5
Czy Szymon Hołownia poprze Rafała Trzaskowskiego? To pytanie pojawia się od czasu ogłoszenia wyników wyborów prezydenckich, także podczas spotkań byłego dziennikarza z internautami. – Ja zagłosuję przeciwko Andrzejowi Dudzie, bo nie mam swojego kandydata – zadeklarował dziś Hołownia. Chwilę później pojawiła się zapowiedź jego wspólnego wystąpienia z prezydentem Warszawy.
 5
  •  
    Głosować na BARMANA Trzaskowskiego? Nigdy w życiu!
    • bez-nazwy   IP
      Panie Hołownia jeżeli jest pan rozsądny to nie poprze pan Trzaskowskiego. Czy pan nie widzi że on walczy tylko o stołek z Warszawą se nie radzi a co dopiero z państwem. Poprzyj pan Dudę a sam stwórz nową partię i za 5 lat wygra pan wybory bez problemu, ale niech pan nie popełnia. błędu bo potem ludzie panu tego nie wybaczą, Tak jak Kosiniakowi.
      • "Ja zagłosuję przeciwko Andrzejowi Dudzie, bo nie mam swojego kandydata – stwierdził. – Oddam głos ważny – zadeklarował. Zapowiedział obserwującym go osobom, by dziś słuchały Rafała Trzaskowskiego, ale zaznaczył, że nawet po tym nie należy oczekiwać jego innej deklaracji."
        "Chwilę później w mediach społecznościowych Szymona Hołowni pojawiła się informacja, że dziś o godzinie 15:15 były dziennikarz i prezydent Warszawy będą mówić „wspólnie o ponadpartyjnej prezydenturze”.

ktoś coś z tego bełkotu rozumie, oprócz tego, że zagłosuje na pajaca z Parady Oszustów, bo przecież nie PO to go aPOlityczna gazownia(oksymoron) wystrugała, a sztabie wprost się roiło od ludi tyfusa, by okoniem stawał.

kolejny już awaryjny project lewizny na wszelki wypadek.
        ostatnim był "Nowoczesna", wcześniej Palikot.
        zaś durny ludek o IQ zbiorczym mułu to łyka.

chcecie znowu być kondominium niemiecko-ruskim, to glosujcie na Czaskowskiego.

przy okazji
        Komorowski był inteligentny inaczej w 100%, więc nie żaden tam ćwierćinteligent. he, he, he
        Hołownia wystrugany w gazowni i WSI24, katolik inaczej, to kto?, skoro zagłosuje na klienta, który jest wrogiem kościoła katolickiego? he, he, he
        • Treść została usunięta
          • białoruska morda z kacapskimi genami

na sznurku TVN i agentur obcych interesów

wiedzieliśmy to dawno

ryj POdobny do tulei, matczaka, kwacha z nkwd

z niego taki Polak jak z KOziej pupy traba

Najczęściej komentowane