/ Forum Wicepremier Gliński rezygnuje z tytułu profesora. „Słabe. Dno. Jest mi wstyd”
5    

Wicepremier Gliński rezygnuje z tytułu profesora. „Słabe. Dno. Jest mi wstyd”

Dodano 5
W ramach protestu wobec odmowy nadania Andrzejowi Zybertowiczowi tytułu profesora, Piotr Gliński zapowiedział, że zrzeknie się swojego tytułu. „Bo mi wstyd. Bo uważam, że Andrzejowi Zybertowiczowi bardziej się należy...” – napisał wicepremier na Twitterze.
 5
  • bez-nazwy   IP
    Wstyd że minister kultury oświadcza bez żenady iż nie przeczytał żadnej książki pani Tokarczuk
    • Co prawda Zybertowicz urodził się podobnie jak ja w Bydgoszczy, ale my bydgoszczanie uważamy go za obciachowego czereśniaka. A socjologia to wykształcenie lll kategorii.
      •  
        O poziomie intelektualnym Zybertowicza świadczy pomysł MaBeNy. Profesura tego skrzypiącego doradcy prezydenta obniżyłaby rangę tego tytułu. A pomysł zrzeczenia się tytułu przez Glińskiego też dobry, nawet j brat powiedział o nim : mój brat idiota. Proponuję także zrzeczenie się tytułu doktora przez Dudę.
        • Polska młodzież zasługuje na madrych pedagogów , a nie na idiotów
          • Polska młodzież zasluguje na prawdziwych pedagogów , a nie na głupkow

Najczęściej komentowane