/ Forum Rafał Trzaskowski: Nie jestem za obowiązkowym szczepieniem przeciwko koronawirusowi
2    

Rafał Trzaskowski: Nie jestem za obowiązkowym szczepieniem przeciwko koronawirusowi

Dodano 2
– Nie jestem – odpowiedział Rafał Trzaskowski na pytanie, czy jest za obowiązkowym szczepieniem przeciwko koronawirusowi, kiedy już szczepionka będzie dostępna. Wcześniej przeciwko obowiązkowym szczepieniom przeciwko SARS-CoV-2 opowiedział się Andrzej Duda.
 2
  • " dziś minister zdrowia mówi o szczepionkach, dziś główny inspektor sanitarny mówi o szczepionkach, a Andrzej Duda? Czekam kiedy powie, że Ziemia jest płaska – Budka copyright"

no i proszę gomułkowiczu z budki?
    okazało sie, że ziemia jest płaska, a nawet POdtrzymuja ją 4 słonie stojące na żółwiu.

żałosny pajac, jak całą ta banda Parady Oszustów.
    • Trzaskowski nie może wygrać. PO juz kiedyś rządzilo ale już wszyscy zapomnieli jak chcieli Polskę za granicę cała sprzedać. Jak PO wygra Trzeba będzie wyjeżdżać z polski bo juz nie będzie istniała. Dajcie ludzie żyć swoim rodzica i starszym spokojnie. Dlatego nie zmieniamy nic. PO zabierze trzynaste starszym podniesie wiek emerytalny i zabierze 500 Plus.

Najczęściej komentowane