/ Forum Wanda Traczyk-Stawska: Wszystko, cośmy robili w Powstaniu, zaczyna być zaprzepaszczone
7    

Wanda Traczyk-Stawska: Wszystko, cośmy robili w Powstaniu, zaczyna być zaprzepaszczone

Dodano 7
– Gdzie jest Bóg, jeżeli się drugiego, od siebie słabszego, kopie, bije i poniewiera. Gdzie? Czy ten człowiek jest chrześcijaninem? – pyta Wanda Traczyk-Stawska w nowym spocie Rafała Trzaskowskiego. Uczestniczka Powstania Warszawskiego tłumaczy, czego nigdy nie wybaczy prezydentowi Dudzie.
 7
  •  
    Wykorzystują nawet demencję staruszków!
    •  
      Nie mam obowiązku szanować nawet najbardziej zasłużonych ludzi, którym pomieszało się dobro ze złem, głupota z mądrością, szlachetność z barbarzyństwem. Ta kobieta pluje nie tylko na wartości narodowe, ale pluje także na wartości, o które walczyła ona i inni powstańcy. Obrzydliwa, lewacko-tęczowa manipulacja. Babcia nie zdaje sobie sprawy, że Polska stoi dziś przed perspektywą upadku takich właśnie wartości, o które powstańcy warszawscy walczyli! Czas babciu na inny Świat.
      •  
        Babciu przestań czytać te pisemka Axel Springer.
        • kolejna z mente captus.
          POwinni jej pokazać, jak to w Hiszpanii i SS Reichu obchodzą się z przeciwnikami politycznymi.
          najgorszym świństwem jest wykorzystywanie takich osób przez pajaca w kampanii.
          przy okazji, czy ona wie, że on jest synkiem TW "Justyna" współpracownicy SB?
          •  
            Albo pani Powstanie zna z opowieści, albo jej nieźle mózg przeprali...
            Bo z tego co ja czytałem, to Powstańcy nie walczyli o to, żeby ludzi nie kopano. Walczyli, bo mieli nadzieję wyzwolić Ojczyznę od Niemców i Ruskich.
            Tych samych Niemców i Ruskich-którym Rafałek z kumplami się wysluguje. Powstancy do nich strzelali- on im chce Polskę za grosze posprzedawac.
            Taka drobna różnica...
            Żal.pl
            • Czyli powstańcy warszawscy nie walczyli po to by nie być na smyczy Moskwy, tylko by być na smyczy Brukseli? Niesamowite.
              • Nie wiem jak tą staruszkę zmanipulowano, ale po prostu serce się kraja, gdy odwołuje się ona do Boga po stronie lewicy i otwartych anty-chrześcijanin. Jakby odwoływała się do ludzkich uczuć Hitlera i sumienia Stalina.

Pani Wando, gdyby ludzie na których nawołuje pani głosować mogli być bezkarni, to żaden kościół, ani grób z krzyżem nie ostałby się w tym kraju. Mielibyśmy za to eutanazję, homożeństwa, kalifat poprawności politycznej z cenzurą i getta imigranckie na przedmieściach.

Żal kobiety.

Najczęściej komentowane