/ Forum Kinga i Agata Duda wspierają prezydenta w ostatnim dniu kampanii. „Zawsze były przy mnie”
5    

Kinga i Agata Duda wspierają prezydenta w ostatnim dniu kampanii. „Zawsze były przy mnie”

Dodano 5
Kinga Duda i Agata Kornhauser-Duda, czyli córka i żona urzędującego prezydenta pojawiły się na wiecu Andrzeja Dudy w Rzeszowie. W ostatnim dniu kampanii, prezydent wspierany przez rodzinę prosił o oddanie na niego głosu w niedzielnych wyborach. – W drugiej kadencji będę odpowiadał tylko przed Bogiem, historią i narodem – zapowiedział prezydent.
 5
  • wiadomo w wyborach jest tylko jeden kandydat prawdziwy Polak .p,Duda,ci co beda glosowac przeciw Polsce na teczowa wytrzaskana kanalie nie sa naszymi Rodakami tylko zdrajcami kacapami i kolaborantami ewro kolchozu..
    • bez-nazwy   IP
      Kinga to śliczna dziewczyna
      •  
        Prezydent Duda "był czy nie był tym długopisem" to z pewnością POLSKIM i wszystko zostało w rodzinie i w domu !
        A jak wygra POTrzaskowski to dopiero będzie "długopisem" ale Tuska cioci w Berlinie !
        W Niedzielę idziemy się bić o Polskę, wszystkie ręce na Andrzeja Dudę!!!
        Antifiarza Goń!!!
        A Szanowne Żona i córka brawo Prezydent ma się czym pochwalić ! Małżonka dystyngowana ,ale i córka ładna, mądra ,wykształcona , "światowa " że tak określę , i co ważne POLKA PATRIOTKA ! To jest właśnie nasza młoda przyszłość ! Tylko Duda 2020 !!!
        • Pani Agata przemówiła? Po NIEMIECKU mówiła, bo nie słuchałem? Panie Duda, a dlaczego córeczka w LONDYNIE mieszka, a nie w Polsce???

Najczęściej komentowane