/ Forum Gwiazdy komentują wyniki wyborów. Piotr Adamczyk uderzył głową w ścianę
5    

Gwiazdy komentują wyniki wyborów. Piotr Adamczyk uderzył głową w ścianę

Dodano 5
Polskie gwiazdy nie tylko zachęcały do udziału w drugiej turze głosowania, ale również osobiście stawiły się w lokalach wyborczych, publikując przy tym zdjęcia w mediach społecznościowych. Po ogłoszeniu sondażowych, a następnie cząstkowych wyników starcia Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego część celebrytów nie kryła rozżalenia.
 5
  • jak widać za słabo i czemu epatują zdjęciem tego krzywonogiego POkrraki?
    • Piototrek - walnij tak z rozpędu wtedy wszyscy otrzymają pożądany efekt.
      •  
        Przepraszam bardzo, ale co mnie obchodzą opinie jakiegoś celebryty? Jakie predyspozycje moralne lub intelektualne upoważniają go do narzucania mi swojego zdania? Niech się zajmie swoją robotą, a od moich poglądów i moich wyborów wara!
        Demokracja polega na tym, że raz na jakiś czas dokonujemy wyborów i czy się komuś podoba, czy nie - decyduje zdanie większości. No chyba że ktoś tęskni za demokracją ludową, gdzie wiadomo było, kto wygra. Ja nie tęsknię - za dobrze ją pamiętam.
        • To nie są "gwiazdy"! To zbieranina miernot i popłuczyn komunizmu! Polska WYGRAŁA!!!
          • To nie są "gwiazdy"! To zbieranina miernot i popłuczyn komunizmu! Polska WYGRAŁA!!!

Najczęściej komentowane