/ Forum Polski samochód elektryczny Izera. „Ten projekt nie ma większych szans na powodzenie rynkowe”
3  

Polski samochód elektryczny Izera. „Ten projekt nie ma większych szans na powodzenie rynkowe”

Dodano 3
28 lipca zadebiutowała nowa polska marka motoryzacyjna Izera. Jej właściciel ElectroMobility Poland pokazał dwa modele hatchbacka i SUV-a. To była wiadomość dnia. Dziś (29 lipca) eksperci zaczęli wylewać na głowy entuzjastów kubły lodowatej wody.
  •  
    A możecie mi powiedzieć dlaczegóż to Izera nie może konkurować z markami takimi jak Renault, VW czy inne popularne marki? Bo się nie kojarzy? Cóż mnie (i zapewne nie tylko mnie) francuskie samochody kojarząsie tylko i wyłącznie z psującą się elektronikom, a VW z tak innowacyjnymi rozwiązaniami jak "szybko wypalające się LED-y"). Każda marka od czegoś zaczynała, Izera ma takie same szanse na sukces rynkowy jak cała reszta a takie opinie przekupionych przez konkurencje "ekspertów" tylko to potwierdzają, Kluczem do powodzenia tych samochodów może być ich niezawodność, niskie koszty serwisu i przede wszystkim niższa niż w przypadku konkurencji cena. Polskie produkty wbrew opinii wielkich pseud "znawców" nie słyną wcale ze słabej jakości. Mamy wspaniałe i bardzo dobrze rozwinięte firmy technologiczne jak np. Goodram (pamięci operacyjen do komputerów) czy SIlentiumPC (obudowy, zasilacze, wentylatory komputerowe) i jakoś doskonale sobie radzą. Izera też da sobie radę jeśli zabda o wysoką jakość produktu w połączeniu z niską ceną. A jak wam się wydaje że Polacy nie potrafią zbudować samochodu to radze zainteresować się firmą Solaris produkującą autobusy miejskie użytkowane w całęj Europie w tym np. w Niemczech, którzy mają przecież swoje MAN-y czy Mercedesy, a jednak dla Solarisów popyt się znalazł. Dla Izery też się znajdzie tym bardziej że samochód ma to czego brakuje dzisiejszym mydelniczkom. Jest świeży, nowoczesny i przede wszystkim funkcjonalny!

Najczęściej komentowane