/ Forum Adele na najnowszym zdjęciu jest nie do poznania. „To naprawdę ty?”
2  

Adele na najnowszym zdjęciu jest nie do poznania. „To naprawdę ty?”

Dodano 2
Adele w najnowszym poście podziwiała dokonania artystyczne Beyonce. Fani zwrócili jednak uwagę na to, jak zmienił się wygląd artystki.
  •  
    Drogi portalu czemu w gąszczu korony i wyboru tronu umyka wam coś takiego: Artyści, którzy na co dzień brzydzą się Polską i Polakami, chcą wzrostu podatku VAT przy zakupie każdego urządzenia elektronicznego. Związek Artystów i Kompozytorów Studyjnych (ZAiKS) domaga się wprowadzenia podatku reprograficznego od urządzeń RTV . Artyści chcą, aby opłata wynosiła 6 proc. ceny zakupu każdego urządzenia elektronicznego, co może przełożyć się na wzrost cen elektroniki o kilkaset złotych” Ministrze Gliński, wstydź się. Gdy idzie kryzys, to Pan Ministrze chcesz okradać Polaków z pieniędzy? Dlaczego mamy utrzymywać artystów, których nikt nie chce słuchać? Plujecie na Polaków, nazywacie nas - patriotów rasistami, faszystami, oszołomami, ale nie brzydzi Was Nasza praca i nasze pieniądze. Panie Kaziku Staszewski, czy teraz zaśpiewasz : „Moja ! emerytura jest ważniejsza niż twoja, matole z podstawówki bo za twoje składki, nową przyganę artysta z ciebie złupi Polak taki ze mnie taki jak z prostytutki dziewica jestem 56 łachudra bolszewicka.

Najczęściej komentowane