/ Forum Polaków nazwała „ścierwem”, a beneficjentów 500 plus „wieśniakami jeba**mi”. Nagranie krąży po sieci
9    

Polaków nazwała „ścierwem”, a beneficjentów 500 plus „wieśniakami jeba**mi”. Nagranie krąży po sieci

Dodano 9
Dużą popularnością w mediach społecznościowych cieszy się nagranie autorstwa kobiety, która postanowiła skrytykować osoby noszące maseczki. Na filmiku Katarzyny Żukiewicz nie zabrakło wulgaryzmów, pochwały dla Adolfa Hitlera oraz krytyki osób korzystających z programów socjalnych. „Jakby wam kazali mordy g**m wycierać, tobyście ją smarowali” – stwierdziła kontrowersyjna internautka.
 9
  • bez-nazwy   IP
    Tak się składa, że właśnie oglądam "Kobiety mafii" i w przerwie obejrzałem ten filmik. Różnicy nie dostrzegam.
    • bez-nazwy   IP
      Co ona prezentuje swoją wypowiedzią?! Po prostu patologia totalne dno społeczne
      •  
        Bo maseczka wyciera makijaż. Czego nie rozumiecie? ??? Są siebie warci, blondi o bezobjawowej inteligencji i mąż vel Przekręt.
        • bez-nazwy   IP
          Hahaha rozbawila mnie do łez. Tylko gdyby nie meżulek to sama by korzystala z 500+. Ale tak wyglada jak sie w d... I p....e poprzewracalo. Niech popracuje jak inni Polacy to doceni.
          • bez-nazwy   IP
            Nie rozumiem takich ludzi. Czy zawsze musi znaleźć się osoba, która myśli, że jest jakimś nietykalnym człowiekiem? Sama sobie narobiła problemów, a mogła trzymać swoje urojenia dla siebie, a tak jedyne co osiągnie, to problemy. Żadnej z tego korzyści nie będzie miała, jak trzeba być niedorozwiniętym, żeby robić coś na taką, a jedyne co się dostanie, to fale krytyki i problemy prawne.
            • Gratulacje dla wszystkich nauczycieli jezyka polskiego tej pani. Powinni byc z siebie dumni.
              • bez-nazwy   IP
                na takie byle co pies z kulawą nogą by nie popatrzył chcce totozwrócicna siebie uwage śmiechu warte
                • bez-nazwy   IP
                  Chora psychicznie,zakompleksiona.Blondynka.
                  •  
                    No jaka miła kobieta. I mówić potrafi!

Najczęściej komentowane