/ Forum Abolicja za łamanie prawa w trakcie epidemii. Projekt PiS pod ostrzałem. „Szykuje się awantura”
5    

Abolicja za łamanie prawa w trakcie epidemii. Projekt PiS pod ostrzałem. „Szykuje się awantura”

Dodano 5
Bezkarność i abolicja dla polityków, gdy wprowadzono dopiero co bardziej dotkliwe kary dla medyków – taki obraz w trakcie epidemii wyłania się po ostatnich działaniach PiS. Kary dla medyków już są, a projekt „bezkarności” działający wstecz rozpatrzy komisja. Opozycja protestuje, a dziennikarz stwierdza: – Władza chce nam zafundować prawniczy horror.
 5
  • Czyli kazdy zlodziej i oszust, ktorzy “w imie walki z wirusem” uzyskal korzysci finansowe pokaza nam wszystkim srodkowy palec.
    •  
      bo kazdy pisi ma wbite w baniak, ze skoro chce dobrze - to moze wszystko. Taka postawa lezy u zrodel tego projektu
      • a po co to wycie ?
        przecież POtrzaskany prezydent wsiawki jest bezkarny, abdykuje obowiązki, sPOnsoruje żydowskich sb kow, zagozdy buraki...
        hello wsiaki !!!
        •  
          Czyli Szumowski nie poniesie żadnej odpowiedzialności za  6x droższe maseczki od instruktora narciarstwa i  przepłacone respiratory od handlarza bronią ? I ktoś mi powie, że nie robią Białorusi z Polski.
          Czy oni wstydu nie mają ?
          • Dobre !

abolicja na 70 mln Sasina , zakup masek bez atestu od ,,diabła " ( znajomy instruktor narciarstwa ) 180 mln na nieistniejące respiratory .

Brawo PIS , brawo mafiosi z nowogrodzkiej
            tak sie robi biznes , a Kowalski niech zapie....la za miskę ryżu

Najczęściej komentowane