/ Forum Sejm. 386 posłów poparło podwyżki dla polityków. Kto głosował przeciw?
2  

Sejm. 386 posłów poparło podwyżki dla polityków. Kto głosował przeciw?

Dodano 2
W piątek Sejm przyjął projekt zakładający podwyżki wynagrodzeń dla najważniejszych osób w państwie. Około 4,6 tys. złotych brutto więcej miesięcznie zarobią dzięki niemu posłowie. Jak głosowali przedstawiciele poszczególnych partii?
  • bez-nazwy   IP
    Witam widzów, mam na imię Mary Vale, mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety po roku naszego małżeństwa. Desperacko potrzebowałam go z powrotem, ponieważ tak bardzo go kochałam. Bardzo się zmartwiłem i potrzebowałem pomocy. W tym wiernym dniu, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na szczególne świadectwo o WIELKIM * ANTONIE SCHMIDT *, więc poczułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a następnie wykonał (zaklęcie miłości) dla mnie. 28 godzin później mój mąż wrócił do mnie z płaczem i błaganiem o wybaczenie. Dziś jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania swoich zerwanych relacji, w których się specjalizuje 1. przywróć utraconego kochanka 2. zdobądź swoje ukochane serce 3. pomóż samotnie ludzie, aby znaleźć partnerów 4. być żonaty 5. pociąganie miłosne 6. problemy małżeńskie i rozwód 7. część miłości 8. problemy z nerkami wszystkie rodzaje chorób, z którymi można się z nim skontaktować przez WhatsApp (+234803 042 5673) lub wysłać e-mail na adres: antonschmidt980 @ gmail.com

Najczęściej komentowane