/ Forum „Sprawa Tomka Komendy” na ekranach kin. Film o tym, jak wymiar sprawiedliwości zamienia się w aparat represji
4  

„Sprawa Tomka Komendy” na ekranach kin. Film o tym, jak wymiar sprawiedliwości zamienia się w aparat represji

Dodano 4
„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” Jana Holoubka to sprawnie zrealizowany, trzymający w napięciu film o człowieku, który niesłusznie oskarżony przesiedział 18 lat w więzieniu. Filmowcy coraz częściej przez pryzmat systemu sprawiedliwości opowiadają o niedoskonałościach polskiego aparatu państwowego. Premiera filmu: 18 września.
  • bez-nazwy   IP
    Przecież to jest straszne co się przytrafiło temu chłopakowi.. Możemy sobie wyobrazić tylko i to nawet nie do końca co on mógł wtedy czuć. Po pierwsze gdy został skazany za coś czego nie zrobił w tak młodym wieku na tak długi okres czasu. Co się działo za kratami tego i tak dokładnie się nie dowiemy. Niemniej jednak polecam każdemu ten film o Tomaszu Komendzie.. Szukałem w internecie i nie mogłem nigdzie znaleźć na portalach typu zalukaj, cda, player itp. Jakby ktoś chciał link to mogę podesłać, osobiście oglądałem na serwisie vod-box.

Najczęściej komentowane