/ Forum Miller: Nie mam zamiaru klękać przed elektoratem, który patologie władzy uważa za coś normalnego
3    

Miller: Nie mam zamiaru klękać przed elektoratem, który patologie władzy uważa za coś normalnego

Dodano 3
– W Polsce jest przyzwolenie społeczne na łamanie prawa przez rządzących. PiS przez lata wychował sobie elektorat, który na patologie władzy jest niewrażliwy – stwierdził Leszek Miller na antenie TOK FM. Były premier odniósł się również do obecnego konfliktu w Zjednoczonej Prawicy i wniosku opozycji o wotum nieufności dla Zbigniewa Ziobry.
 3
  • bez-nazwy   IP
    Czas najwyższy pogonić tą bolszewicko pisowską patologię razem z kościołem katolickim.
    •  
      W języku PiSu: ustawę o uniewinniającą PiSowych za oszustwa nazywają ustawa o wyższej konieczności.
      I juz wiadomo co jest najwyższą koniecznością w PiSie: bezkarność w rozkradaniu.
      Zło jest złem i jest przykładem wyjątkowego niskiego IQ i moralności kiedy uzasadnia sie jedno zło innym zlem. Jaskrawy brak rozwoju czwartego mózgu (tego najnowszego).
      Polacy mają to co chcą. Ale żeby popierać ustawę o uniewinnianiu malwersacji, to juz brak podstaw zdrowego rozsądku. Głosować na PiS ale w sondażach pokazywać co chcecie a na co się nie zgodzacie.
      Jak łatwo ogłupić Polaka. Czy jeszcze zastanawiacie sie dlaczego Polska zniknęła z mapy na wiele lat?
      • I mówi to koleś, za którego rządów w Polsce funkcjonowały tajne więzienia CIA wbrew konstytucji i obowiązującemu prawu. Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł, że Polska sześciokrotnie złamała Europejską Konwencję Praw Człowieka, pozwalając CIA więzić i torturować na swoim terytorium domniemanych terrorystów. Hipokryzją pełną gęba.

Najczęściej komentowane