/ Forum Czarna rozpacz Trzaskowskiego: „Po co mi to było, po co to podpisywałem?”
12    

Czarna rozpacz Trzaskowskiego: „Po co mi to było, po co to podpisywałem?”

Dodano 12
– Z punktu widzenia zarządzania miastem nigdy nie było tak źle, nawet za czasów Hanny Gronkiewicz-Waltz – mówi znajomy Rafała Trzaskowskiego.
 12
  • bez-nazwy   IP
    Kogo interesuje Rafcio Warszawiacy jak zawsze wybrali kogoś na swoim poziomie
    • bez-nazwy   IP
      • bez-nazwy   IP
        • PO fizysie, IQ 300 w skali Fahrenheita albo i Kelvina, w każdym razie, albo w okolicach.
          skąd to się wzięło?
          musi na polowaniu w POszukiwaniu rozumu.
          z fuzją, czy w nagonce? he, he, he
          • bycie idiotą obliges. he, he, he
            •  
              Jak sobie wybrali na prezydenta narcystycznego lenia i bufona, to niech się teraz nie dziwią, że wszystko się wali.
              • Złodzieje są byli i będą. Tylko nie muszą być bezkarni, niestety razem z bezkarnym złodziejstwem następuje bezmyślność i swawola przekładająca się na ludzi, zwykłych obywateli, patriotów. Obywatele niosą ich ciężary a napędem tych pseudoelit jest prymitywna lewacka i liberalna retoryka pozwalająca na wykorzystywanie dzieci od poczęcia do końca ich życia
                • bez-nazwy   IP
                  Polsko jezyczny tak dbaja o Warszawe, mieszkancy dalej tak wybierajcie. Wcale was nie żałuję

Najczęściej komentowane