/ Forum Pobicie operatora TVP. Krauze: Myślę, że mój syn nie mógł go pobić
9    

Pobicie operatora TVP. Krauze: Myślę, że mój syn nie mógł go pobić

Dodano 9
– Myślę, że mój syn nie mógł pobić operatora kamery TVP, bo mój syn jest, że tak powiem, słusznych rozmiarów – mówił w rozmowie z TVN24 Ryszard Krauze. Jak relacjonował operator TVP, syn biznesmena miał go uderzyć w twarz i kopnąć w trakcie przeszukania i zatrzymania Ryszarda Krauzego przez CBA.
 9
  • to może jemu wklepać synusiowi i oznajmić że sie przewrócił :D
    • Tak pewnie kosmici go pobili, no kolejny banał... Przecież reszta stojących tam ludzi widziała kto go pobił..
      •  
        Przed domem, czyli na terenie posesji , czy przed czyli na ulicy, chodniku, to znaczącą różnica
        • nauczyli się bezkarności za kradzieże i napady za czasów (nie)rządów Tuska i Kopacz. To właśnie wtedy Polacy byli znani poza granicami Polski w Polsce z kradzieży samochodów, napadów na sklepy, rozbojów huligańskich, ... Co niektórzy nadal myślą, iż w Polsce ujdzie im to w dalszym ciągu na sucho, a zagrabione mienia to owoc ich "legalnej" pracy.
          • bez-nazwy   IP
            Syn broni ojca, a tatuś synka. To dobrze, że rodzina tak się kocha. Tyle, że rozbój jest zawsze rozbojem.
            • bez-nazwy   IP
              Ależ skąd! Sam się pobił! Wziął przykład z Diduszki przecież! Młody Krauze to go próbował ratować!
              • on też pewnie myśli, że jego oszustwa są również legalne.

Najczęściej komentowane