/ Forum Relacje z masowych protestów zdominowały media społecznościowe. Zobaczcie nagrania i komentarze
4    

Relacje z masowych protestów zdominowały media społecznościowe. Zobaczcie nagrania i komentarze

Dodano 4
W piątek 23 października na ulice polskich miast wyszły tłumy demonstrantów, którzy sprzeciwiali się wyciągnięciu tematu aborcji w trakcie epidemii koronawirusa. Protestowano również w mniejszych miejscowościach, ale to zdjęcia i nagrania z miast wojewódzkich robią największe wrażenie.
 4
  • Wiecie używanie obiektywu szerokokątnego żeby sobie wrażenie "masowości" stworzyć to obciach trochę- takie triku to dla lemingów. A lewackich terrorystów należy lać gdziekolwiek się pojawią. WPROST manipuluje faktami tak że GW by się nie powstydziła. Lać lewaków i tyle - doskonale wiemy co wasza "myśl postępowa" wyrządziła zwykłym ludziom na Zachodzie. Won z czerwonym i tęczowym bydłem. Chvcą "wojny"? TO mogą ja dostać bo to dla wielu brzmi kusząco:))))
    • teraz to jest wojna, jak twierdzą niektórzy, to wiedzcie, że na wojnie prawa to mają tylko zwycięzcy, zwykli ludzie nie mają żadnych praw, a kobiety są często traktowane jako zdobycz albo łup wojenny. Na wojnie nie będzie wam lepiej.
      • Wiecie używanie obiektywu szerokokątnego żeby sobie wrażenie "masowości" stworzyć to obciach trochę- takie triku to dla lemingów. A lewackich terrorystów należy lać gdziekolwiek się pojawią. WPROST manipuluje faktami tak że GW by się nie powstydziła. Lać lewaków i tyle - doskonale wiemy co wasza "myśl postępowa" wyrządziła zwykłym ludziom na Zachodzie. Won z czerwonym i tęczowym bydłem.
        • "Masowe protesty"?. Tych kilkuset aktywistów na pikiecie pod domem Kaczyńskiego to "masowe protesty"? Rolników było więcej na ulicach. Nawet Sędziów było więcej.

Najczęściej komentowane