/ Forum Przerwali nabożeństwo, organizując protest w poznańskiej katedrze. Interweniowała policja
5    

Przerwali nabożeństwo, organizując protest w poznańskiej katedrze. Interweniowała policja

Dodano 5
Protesty kobiet w niedzielę 25 października objęły także kościoły. Do jednego z nich weszła duża grupa demonstrantów, którzy skandowali swoje hasła i zakłócali nabożeństwo.
 5
  • Ja tylko nieśmiało przypomnę protestującemu feministycznemu bydłu ze Sufrażystki miały "jaja" i za prawdziwy protest uznawały rzucanie się pod powozy? Kiedy nasze "obrończynie kobiet" w końcu pójdą na całość? rgt
    • Ja mam prostą zasade - widza tęczowe, czerwone, czarne czy inne feministyczne g..... po prostu leję. I wam życze tego samego pozdrawiam.
      • Można by powiedzieć :
        a z woli wielkiego żyda niech niedorozwoje i dałny zaludnią ziemię...
        • samo destrukcja bydla lewackiego trwa,trzeba im zorganizowac wspólne rowy cmentarne za miastami żeby odseparowac od ludzi te kanalie patologie anty Polskie...ivanek czapracka ciota z rumi pedofil,kacap dolaczy do bandy .kubola nadal trolik anty Polski kanalia do deratyzacji....
          • Lewackie szambo wybiło. Jak widzę tych "obrońców" Konstytucji to też jestem za aborcją, a nawet za eutanazją.

Najczęściej komentowane