/ Forum Twardoch: Katolicy o protesty na mszy powinni mieć pretensje do Kaczyńskiego
6    

Twardoch: Katolicy o protesty na mszy powinni mieć pretensje do Kaczyńskiego

Dodano 6
Tuż przed falą masowych protestów Szczepan Twardoch wyraził nadzieję, że PiS spotka „godziwa odpłata” za ich działania. Teraz, kiedy można już wstępnie oszacować skalę społecznego gniewu, jeszcze raz wyjaśnia, dlaczego to Jarosław Kaczyński jest winny całej tej sytuacji.
 6
  • Dosyć że pisze czerstwe książki, to jeszcze struga celebrytę.
    • W sumie to mi się podoba ta logika czyli jak jakiś lewak dostanie po ryju to wina Sorosa? Ha ha ah - dziękujemy za błogosławieństwo?
      • Ten p i s to tylko polityczna przybudówka kościoła judeokatolickiego , partia biskupów , księży i dewotów .
        • W sumie to mi się podoba czyli jak jakiś lewak dostanie po ryju to wuna Sorosa? Ha ha ah - dziekujemy?
          • A ty za swój obity ryj miej pretensję do Czaskoskiego:))) Świetna logika w sumie dziekujemy.
            •  
              Kolejny samozwańczy ekspert od wszystkiego. A może to zwolennicy aborcji są skrajną mniejszością? Skrajną, ale bardzo wrzaskliwą i wściekle atakującą wszystkich myślących inaczej.
              Musimy postawić sprawę jasno: ABORCJA JEST ZŁEM! Jest mordowaniem nienarodzonych dzieci i to mordowaniem w sposób niezwykle okrutny, ponieważ dzieci te są rozrywane na kawałki przez urządzenie zasysające. Ktoś, kto temu zaprzecza, jest kłamcą lub zwykłym ignorantem.
              Nie da się ukryć, że wielu ludziom opadają maski, zwłaszcza w Internecie. Wiele osób i organizacji – nawet nie związanych z tym tematem – nagle deklaruje swój sprzeciw wobec decyzji Trybunału. Z drugiej strony atakowani są Ci, którzy wyrażają radość z takiego obrotu sprawy.
              Zamiast rzeczowych argumentów, zwolennicy zabijania dzieci uderzają w struny emocjonalne. Często też bezczelnie kłamią. A to co wyprawiają najbardziej radykalne lewaczki w kościołach można skomentować tylko w jeden sposób: SZAMBO WYBIŁO.

Najczęściej komentowane