/ Forum Narodowcy utworzą Straż Narodową. Formacja ma się zająć obroną kościołów
3    

Narodowcy utworzą Straż Narodową. Formacja ma się zająć obroną kościołów

Dodano 3
Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz zapowiedział utworzenie Straży Narodowej. Głównym zadaniem nowej formacji ma być obrona polskich kościołów.
 3
  • Ja nie chadzam nawet na słuszne protesty, kiedy organizują je brunatne koszule folksdojczy z PO i córeczka Tuska i innych resortowych bachorów, które to "protesty" promują w polskojęzycznych der Dziennikach żydowskie szczekaczki medialne, podając rozpiskę, gdzie się mają gromadzić dyżurne szuje. Żeby nie było - ja jestem przeciwko całemu TK, oraz przeciw ich ostatnim decyzjom związanym z aborcją wadliwych, zagrażających życiu kobiet ciąż. Ale ja nie chadzam z folksdojczami, bo z mądrym warto nawet stracić, a co zyskacie, przystępując w słusznej sprawie pod patronatem brunatnych koszul folksdojczy z PO?! NIC! Jedynie wybiorą wam Hołownię - tego niezaprzeczalnie wystruganego z banana miernotę POlitycznego, na kolejnego wodza! ~Krzysztof Kornatowicz YouTuber, opiekun społeczeństwa
    • bez-nazwy   IP
      Bronić kościołów? Ale przed kim?. Myślący ludzie nie mają nic wspólnego z kościołami . Wyznawcy pis-u chyba nie zrobią krzywdy kościołowi,,, No, ale obrona kościołów to faktycznie jest coś,,,
      • Brawo - zlewaczoną gimbaze należy wyprostować razem z celebryctwem. Niech się w końcu to lewackie uzurpatorskie g.... odwali od Kobiet.

Najczęściej komentowane