/ Forum Mocne pytanie dziennikarki i ucieczka posłanek PiS. „Czy popieracie, żeby kobiety rodziły płody bez mózgu?”
5    

Mocne pytanie dziennikarki i ucieczka posłanek PiS. „Czy popieracie, żeby kobiety rodziły płody bez mózgu?”

Dodano 5
Posłanki PiS zorganizowały w Sejmie konferencję prasową, na której, w odpowiedzi na wyrok Trybunału Konstytucyjnego i protesty na ulicach, zapowiedziały wzmocnienie rządowego programu „Za życiem”. Gdy jedna z dziennikarek zapytała, czy posłanki popierają rodzenie przez kobiety płodów ze śmiertelnymi wadami, kobiety opuściły konferencję bez odpowiedzi.
 5
  •  
    To znaczy, że posłanki PiS wyszły na konferencję nieprzygotowane. Nie znały aktualnych danych o faktycznej liczbie dzieci tak chorych, że nie mają one najmniejszych szans na przeżycie po urodzeniu. Jest ona niska, aczkolwiek takie sytuacje rzeczywiście są. I to jest tzw. przesłanka pato-embriologiczna.
    Natomiast w większości przypadków dziecko ma szansę przeżyć z taką czy inną niepełnosprawnością i jeśli otrzyma od swoich rodziców miłość - może się w ramach swoich możliwości normalnie rozwijać. Osobiście znam 2 takie osoby, które mimo swojej ułomności fizycznej znakomicie sobie w życiu radzą i są pełne optymizmu. Powiedzcie im, że należało je zabić. Przerażające jest, że w przeszło 40% przypadków przeprowadzonych w 2019 roku w Polsce aborcji zabito dzieci z zespołem Downa. To właśnie na tym polega przesłanka eugeniczna, która jest pochodną zbrodniczego segregowania ludzi na "wartościowych" i "bezwartościowych", których należy zabić... W imię czego??
    • Ja nie rozumiem - Sufrazystki przynajmniej rzucały się pod powozy "walcząc" o swoje "prawa" a tutaj? Banda zlewaczałych nastoletnich śmieci atakuje staruszki w Kościołach i dzieciaki przy akompaniamencie celebryctwa i lewaków? Hmmmm Faktycznie "bohaterska postawa Kobiet"......c
      • Ja nie rozumiem - Sufrazystki przynajmniej rzucały się pod powozy "walcząc" o swoje "prawa" a tutaj? Banda zlewaczałych nastoletnich śmieci atakuje staruszki w Kościołach i dzieciaki przy akompaniamencie celebryctwa i lewaków? Hmmmm Faktycznie "bohaterska postawa Kobiet"......dfd
        • Zauważcie: nie "dzieci bez mózgu, a "płody bez mózgu". Jakież nazistowskie zbydlęcenie mediów.

Najczęściej komentowane