/ Forum Strajk Kobiet ogłosił postulaty. „Chcemy dymisji rządu. Powołujemy Radę Konsultacyjną, jak na Białorusi”
12    

Strajk Kobiet ogłosił postulaty. „Chcemy dymisji rządu. Powołujemy Radę Konsultacyjną, jak na Białorusi”

Dodano 12
Na wtorkowej konferencji prasowej przedstawicielki „Strajku Kobiet”, jednej z głównych organizacji organizujących protesty w całej Polsce, ogłosiły postulaty, których spełnienia się domagają. Wśród nich są m. in. żądanie dymisji rządu, postulat „legalnej aborcji”, czy większych wydatków na ochronę zdrowia i pomoc przedsiębiorcom.
 12
  • to od kiedy plądrowanie sklepòw?
    • To można sie już śmiać?
      • Dobrze :)))) Wszystkie spełnimy - obiecujemy:)))) Trzeba obalić ten Rząd:))))) Czy mi sie wydaje czy nadchodząca wtopa lewackich ugrupowań bedzie większa niż zwykle?
        • no i mamy to na co sami zezwalamy,pobłażanie lewackiej bandzie teczowym zbokom itp...pacyfikowac tą hołote obic zagazowac i pod sąd i maksymalne kary,bez jakichkolwiek rozmów z patologią anty Polska...
          • jerstyescie taka sama banda jak piss
            • Dlaczego hipokryci nie mozna wyslac komentarza?
              • Beawo Ladys, Brawo!
                [-Jakoby to faceci powinni miec j@ja...tu sie okazało, że hipokryci i wodne mieczaki z tzw. opozycji nie robia od lat nic, poza skakaniem sobie do oczu..,.a Panie...WOW. Szacunek. Wyjdzie na to że to ONE rozwalą, a co najmniej wytracą z równowagi tą skamielinę a bande łotrów przegnaja na 4 wiatry, tam...gdzie ich miejsce. Za kraty!!!
                • Beawo Ladys, Brawo!
                  [-Jakoby to faceci powinni miec nabiaol...tu sie okazało, że hipokryci i wodne mieczaki z tzw. opozycji nie robia od lat nic, poza skakaniem sobie do oczu..,.a Panie...WOW. Szacunek. Wyjdzie na to że to ONE rozwalą, a co najmniej wytracą z równowagi tą skamielinę a bande łotrów przegnaja na 4 wiatry, tam...gdzie ich miejsce. Za kraty!!!
                  • Beawo Ladys, Brawo!
                    [-Jakoby to faceci powinni miec j@ja...tu sie okazało, że hipokryci i wodne mieczaki z tzw. opozycji nie robia od lat nic, poza skakaniem sobie do oczu..,.a Panie...WOW. Szacunek. Wyjdzie na to że to ONE rozwalą, a co najmniej wytracą z równowagi tą skamielinę a bande łotrów przegnaja na 4 wiatry, tam...gdzie ich miejsce. Za kraty!!!
                    • why
                      • Beawo Ladys, Brawo!
                        • Brawo Ladys, Brawo!

Najczęściej komentowane