/ Forum Betty Q: Ja już nie mogę, nie mam siły. Mam ochotę stąd uciec
2    

Betty Q: Ja już nie mogę, nie mam siły. Mam ochotę stąd uciec

Dodano 2
Wielu moich znajomych, i ja też, mamy poczucie winy, że nie możemy zrobić więcej w związku z trwającą od czwartku sytuacją. Wiele dziewczyn boi się wychodzić, ciężko jest czuć wtedy jakąkolwiek sprawczość. To dołuje, sprawia, że jest nam jeszcze trudniej – mówi Betty Q, performerka burleski, aktywistka ciałopozytywności i współwłaścicielka Madame Q. – Zawsze miałam podejście, że trzeba działać, naprawiać, walczyć tutaj, w Polsce. Choć oczywiście nie krytykowałam tych, którzy z kraju wyjeżdżają. Po prostu czułam się fajterką, wierzyłam w swoją moc sprawczą. A dziś mam ochotę stąd uciec – dodaje.
 2
  • TO CO SIE STAŁO WE FRANCJI TO WŁASNIE EFEKT RZĄDÓW LEWICY!!! PAMIĘTAJCIE ZA KAŻDEGO EUROPEJCZYKA ZAMORDOWANEGO _ ZATŁUCZCIE JEDNEGO LEWAKA - TEN OSŁAWIONY "SEKULARYZM" I RESZTA KATASTROFALNEJ POLITYKI LEWICY - DOPROWADZIŁY DO KATASTROFY. A SZMACIE PROPOUJE WYJAZD DO "PARYZA JAK MÓJ POPRZEDNIK
    • najlepiej do Francji, to może muslimy sprowadzone przez lewactwo obetną jej głowę, bo tutaj to właśnie lewizna robi za nich.

Najczęściej komentowane