/ Forum Kinga Duda komentuje wyrok TK ws. aborcji. Wydała oświadczenie
5    

Kinga Duda komentuje wyrok TK ws. aborcji. Wydała oświadczenie

Dodano 5
Doradczyni społeczna prezydenta, a prywatnie jego córka – Kinga Duda – odniosła się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. „Zawsze uważałam istniejący dotychczas swoisty kompromis aborcyjny za rozsądne rozwiązanie” – pisze na Twitterze. Autentyczność konta, na którym od lat nie pojawił się żaden wpis Kingi Dudy, potwierdził nam rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
 5
  •  
    Kingusiu! Jak się zostało doradcą ( nieważne , że społecznym) prezydenta , to trzeba się liczyć z tym , że należy wyrażać własne zdanie na forum publicznym. Trzeba było siedzieć w cieniu i być prywatną osobą. Panienka jest taką samą hipokrytką jak mamusia , milczy , gdy jej to wygodne , ale korzysta z dobrodziejstw statusu rządowego.
    •  
      Pani Kingo, co koledzy sie odwracaja? Talibowie katoliccy Tata i prezes szkodza w zyciu towarzyskim?
      Jest pani niewiarygodna. Dziwie sie, ze ktokolwiek publikuje pani wypociny.
      • Prezes nawoluje do wojny, ty chcesz pokoju, czyli znow robicie z Polakow idiotow.
        • Ja się mogę pogodzić z tym że dzieci mają prawo żyć , co oczywiste ,kto im tego zabrania jest przestępcą w 21 wieku
          •  
            Jak na nia ladnie napisane i rozsadnie,szkoda tylko z eani slowa o tym ,KTO jest winien obecnej sytuacji; kto ja spowodowal.Apelowanie do poslow to bezsens,bo oni juz wybrali stolki i kase.Wystarczy raz zostac lajdakiem,potem jzu samo leci

Najczęściej komentowane