/ Forum Łukaszenka zarzuca Dudzie sfałszowanie wyborów. „Polacy nie są głupcami i zaczęli protestować”
8    

Łukaszenka zarzuca Dudzie sfałszowanie wyborów. „Polacy nie są głupcami i zaczęli protestować”

Dodano 8
Aleksandr Łukaszenka skomentował obecna sytuację polityczną w Polsce, m.in. protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. – Andrzej Duda wygrał fałszując wybory. Nie miał nawet jednego procenta przewagi – uważa białoruski prezydent. – Kobiety powstały i zaczęły protestować nie tylko przeciwko zakazowi aborcji. To był wyzwalacz – dodał.
 8
  •  
    On jest experts i może widzi swoimi eksperckimi oczyma co Polacy nie.
    Wiedząc ze majowe byłyby łatwe do sfałoszowania bo karty były w internecie dużo wcześniej i procedury były łatwe do sfałszowania to może Łukaszenka ma punkt.
    Jedno jest pewne Białorusini widza jak Polska łamie prawa człowieka i to nie pomaga Białorusińskiej opozycji.
    • Opozycja w swoich wściekłych atakach na Prezydenta oraz Prawo i Sprawiedliwość związałabyś się nawet z reżymem białoruskim aby tylko obalić rząd w Polsce
      • No cóż nie jestem specjalnie zaskoczony że lewactwu na pomoc przybywa Łukaszeka.
        • Czyli dzisiejsze protesty mają twarz Łukaszenki. Metody podobne, agresja, walka z Kościołem... terro-opozycja jest demaskowana na każdym kroku. Na Białorusi jeszcze się udaje, w Polsce to nie przejdzie.
          • menda kacapski lokaj pituna sie odezwał ,przyłączył sie do protestu bydla w Polsce cha cha cha cha...
            •  
              I jak to prezes pomaga Łukaszence - trochę sie tam teraz będa zastanawiać widząc jaki cyrki odchodzą w Uni.
              Plan Morawieckiego i Kaczyńskiego by pomóc.
              •  
                Kaczynski na pewno chciała w maju ale go Gowin przekonał i uratowal twarz prezesowi, szkoda ze tylko na pare miesięcy.
                Macierewicz mial zniszczyć Wojsko Polskie wyrzucając wszystkich co z nim sie nie zgadzali promując tak prezesie "patriotów" (jak Erdogan w Turcji). Nawet salutowali misiowi.
                Teraz jest już wszystko jasne jak planowali zniszczyć Polskę.
                • Jeśli ktoś taki jak Łukaszenka popiera lewacką agresję na polskich ulicach, to ja nie mam już więcej pytań.

Najczęściej komentowane