/ Forum Joe Biden oficjalnie przekroczył próg wyborczy
1    

Joe Biden oficjalnie przekroczył próg wyborczy

Dodano 1
Joe Biden przekroczył próg 270 głosów elektorskich – podają amerykańskie media. Wszystko za sprawą Kalifornii, która certyfikowała w piątek 4 grudnia swoje wyniki. Joe Biden ma już 279 oficjalnych głosów, co jest kolejnym potwierdzeniem wygranej, jaką odnotował w listopadzie.
 1
  •  
    Trump to teraz wstyd dla USA i Zachodu. Maduro w Wenezueli patrzy i palcem pokazuje przywódcę wolnego świata, który pouczał go. Co za kompromitacja USA.
    Było oczywiste (a nawet ogłoszono przed wyborami by imbecyle wiedziali) że najpierw liczono glosy oddane w lokalach a potem przesłane pocztą. Trump krzyczał od miesięcy by jego zwolennicy nie glosowali przez pocztę. Potem zaczyna sie dziwić ze w pocztowych było mało jego zwolenników. Przeslane pocztą były od 70 do 90% dla Bidena. Wiec jak zaczęto liczyć pocztowe to on zaczął przegrywać. Wielkie wykresy pokazuje a przecież ja tez mogę robić wykresy i wiem jak można oszukiwać. Sam to zrobił a potem winnych szuka. Jakie to typowe dla przegrańców, zawsze ktoś inny winny. W szkole to tacy ciągle płakali i byli największymi skarżypytami.
    To samo z koronawirlsem, commander sił zbrojnych ale jak wróg wszedł do kraju to Trump głowę w pasek i strusia udawał. Dane to miał lepsze chyba od samych Chińczyków ale jak nawet dwuzdaniowych skrótów z CIA nie potrafił przeczytać to nie wiedział. Wstyd, powinien być sądzony za to ze ilość zmarłych Amerykanów będzie powyżej strat USA w II Wojnie światowej. Wszystko bo ten mądrala zawiódł jako przywódca. Wstyd wstyd wstyd. Sądy nawet te złożone z republikańskich sędziów powyrzucała jego wymyślone historie o wyborach.
    Nie ma co sie dziwić ze Duda znalazł w nim przyjaciela, znaleźli sie kolesie-niewiniątka. Pycha ich rozpiera i zioną pełną pustoty duszą. Teraz wstyd jedynie.

Najczęściej komentowane