/ Forum Pisarz fantasy obraża wyborców Trzaskowskiego. „Leming polany g*wnem”
9    

Pisarz fantasy obraża wyborców Trzaskowskiego. „Leming polany g*wnem”

Dodano 9
Jacek Piekara skomentował na Twitterze warszawskie problemy z siecią ciepłowniczą. W obraźliwych słowach stwierdził, że mieszkańcy stolicy zniosą wiele, byle tylko nie dopuścić PiS do władzy w swoim mieście.
 9
  • Od lat pracuję w Warszawie i znam tutejsze środowisko.Wielu ludzi jest tu przyzwoitych,ale Piekara nie pomylił się zbytnio w diagnozie.Nawet w mojej rodzinie osoby mieszkające w "warszafce" mówią wprost,że wszystko zniosą byle nie PiS.Choć widzą że w innych miastach wiele spraw jest lepiej załatwianych.Myślę że to efekt propagandy tefałszenu,i zasada że "ja się nie mylę"...
    • Rozumiem że Piekara, jak każdy obywatel tego kraju ma prawo do wyrażania swojej, jaka by nie była, opinii. Ale tu moim zdaniem ciut się zapędził. To że jest autorem niezłych powieści, twórcą Wiedzmuna i współtwórca serii gier o tym tytule nie oznacza bycia wyrocznią. Próby tego typu zazwyczaj odnoszą przeciwny skutek, a sam autor traci na wizerunku. Dodatkowo również cierpi na tym wizerunek jego dzieł.
      • lemingi poczuły się obrażone co widać w komentarzach. prawda boli co?
        •  
          Nie jestem z Warszawy A głosowałam na Trzaskowskiego. Nie obrażaj mnie puchu marny!
          • bez-nazwy   IP
            prostak prostak nic dodsc noc ujac
            • prostak a wydaje mu się że coś rozumie. Warszawiacy już ocenili tych z lepszego sortu nie pasujących do rzeczywiśtości.
              • bez-nazwy   IP
                Lewacy to kościelne tłuki. GŁOSUJE NA TRZASKOWSKIEGO
                • bez-nazwy   IP
                  Jak lewactwo pluje jadem i wulgaryzmami to się nazywa ekspresyjne wyrażanie uczuć. A w tym wypadku od razu obraża. Oj doczekacie się lewaki.
                  • Trzecia RP była i teraźniejsza musi być rozliczona co do grosza

Najczęściej komentowane