/ Forum Apel Mariusza Czajki. Aktor prosi o wsparcie w pochowaniu matki. „Mam same długi”
9    

Apel Mariusza Czajki. Aktor prosi o wsparcie w pochowaniu matki. „Mam same długi”

Dodano 9
Mariusz Czajka opublikował dramatyczny apel. „Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w pochowaniu mamy, bo nie mam tego, za co zrobić” – czytamy w opisie zbiórki na stronie pomagam.pl.
 9
  • Wyjątkowo bezwstydna menda!!!
    • Tak się nauczyli i się Im opłaca.
      • bez-nazwy   IP
        Wst
        • bez-nazwy   IP
          Wstyd i hańba. To jest źebranina. Człowieku, opanuj się , matka pracowała to była ubezpieczona. Co mają zrobić ludzie biedni, bezrobotni. Brak honoru.
          •  
            12 tysi? Pochowaj jak każdy normalny, przyzwoity obywatel. Zaczniesz zarabiać, postawisz pomnik. To nie czas Faraonów, nie musisz już tej piramidy stawiać
            •  
              Wg prawa ZUS każdemu wypłaca 4 tys. na organizacje pogrzebu. No chyba, że ten pan chce robić wystawny pogrzeb z przemarszem konduktu przez całe miasto i stypę na 100 osób.
              • bez-nazwy   IP
                Skandal, zwyczajny skandal, aż mnie trzesie, facet bez jaj, mam do wykoszenia trawę w ogródku, aaa i wymalowanie mieszkaniamojej mamy, zapłacę, lenie
                • bez-nazwy   IP
                  Aktorzy użyłeś jak chciałaś maz 2 żony i 2 córki i kolejnej się oświadczasz wstydu nie masz niech Ci pomogą.
                  • bez-nazwy   IP
                    Celebryci opamietajcie sie nie macie honoru kupujecie wypasione apartamenty jezdzicie wypasionymi furami mama napewno byla ubezpieczona jak wiekszosc i 4 tysiace wystarcza

Najczęściej komentowane