/ Forum Złoto tanieje. Inwestorzy czekają na nowego prezydenta
3    

Złoto tanieje. Inwestorzy czekają na nowego prezydenta

Dodano 3
Złoto osiągnęło najniższą cenę od miesiąca. Inwestorzy czekają na zaprzysiężenie nowego prezydenta USA i jego Sekretarz Stanu.
 3
  •  
    Dokładnie tak samo mi się wydaje , ludzie mówią , że złoto jest najbezpieczniejsze a to kompletnie nie jest prawda i teraz to widzimy, ja się bawiłem kiedyś w inwestowanie ale kilka razy straciłem na walucie, nie wiem może jeszcze kiedyś dam szansę, ten cały liderwalut nie wygląda źle
    •  
      Heh, a co nie tanieje? Wszystkie waluty z wielkich górek spadły na dno, dobrze że po lepszym krusie wymieniłem w liderwalut.pl to choć trochę mniej byłem stratny, strach się bać co będzie w tym 2021.
      •  
        Moze, kotos bedzie na tyle uczciwy ze wytłumaczy co znaczy złoto: otoz pod słowem złoto kryje sie złoto tzw papierowe i złoto fizyczne, gwoli wyjaśnienie na jedna uncje złota fizycznego przypada kilkaset a teraz moze nawet tysiąc uncji złota papierowego czyli takiego papierka z napisem złoto. Cfani finansiści wrzucają to do jednego worka i razem nazywają zlotem. Złoto fizyczne jest drogie i coraz trudniejsze do kupienia, tym co mowa ze złota tanieje proponuje isc i kupić sztabki lub monetę złota a wówczas zobaczą jaka jest jego cena.

Najczęściej komentowane