/ Forum Od trzech dni Tusk bohaterem „Wiadomości” TVP. „Zawsze był zależny od Niemiec”
9    

Od trzech dni Tusk bohaterem „Wiadomości” TVP. „Zawsze był zależny od Niemiec”

Dodano 9
Z okazji wyboru nowego szefa niemieckiej partii CDU Donald Tusk wygłosił przemówienie w języku niemieckim. Słowa byłego premiera stały się inspiracją dla dziennikarzy TVP, ponieważ od trzech dni były premier jest bohaterem materiałów „Wiadomości”.
 9
  •  
    pisi maja swoja ulubiona podniete, hehe

rasowy pisi bez Tuska nie ma szansy na wytrysk
    •  
      Z cmentarza w Warszawie na Powązkach powinni jak najszybciej wykopać BIERUTA JARUZELSKIEGO i paru jeszcze jego kolegów i jak najszybciej przewieść normalnie w czerpaku od koparki na wysypisko śmieci i tam wysypać w biały dzień przy wiwacie tłumów
      •  
        pocieszające jest jedno że ja kiedyś umrę a inni będą zdychać , wyraz jego twarzy mówi do której kategorii się zalicza.
        •  
          film "nocna zmiana" jak obalaliście w 1992 premiera bo wykrył że 80 procent posłów w sejmie to byli ubecy
          •  
            i pamiętajcie mordercy bo tak mam was prawo nazwać bo od zakończenia 2 wojny służyliście ruskim katowaliście i mordowaliście własnych rodaków wy i wasze rodziny do dzisiejszego dnia macie opanowane 80 procent najlepszych i najbardziej dochodowych posad w tym kraju ale to się już kończy i nie będzie już nigdy tak jak było .Będzie gorzej mam taką nadzieję
            •  
              Początek był taki ; najpierw zamach na oficerów i generałów wojska polskiego samolot CASA C-295M 2008 rok. Miało to na celu zapobieżenie ewentualnemu dochodzeniu do prawdy po kolejnym zamachu w Smoleńsku .Wszystko niby wyszło i mieli zostać przy władzy 1000 lat ale tak nie jest i już nigdy nie będzie myślę że kiedyś kilku z poprzedniej grupy trzymającej władzę dostanie dożywocie za to i nie pomoże im nawet immunitet europejski a jak po zakończeniu kadencji nie wrócą do polski tylko wyjadą do jakiegoś kraju bez ekstradycji to ktoś wyśle komandosów i sprawiedliwości stanie się zadość .Niech żyje wreszcie wolna Polska i Cześć i Chwała Bochaterom
              • Nie ma się co dziwić temu wazeliniarstwu - Tusk musi włazić im w d*** na wszelkie sposoby, bo ma świadomość, że bez pomocy Berlina jego formacja nigdy nie odzyska władzy w Polsce.

Najzabawniejszy był ten fragment, gdy właściwie dziękował CDU za sprowadzenie do Europy setek tysięcy uchodźców, chociaż nawet Merkel sobie dziś pluje za to w brodę.
                • Mamy pluralizm medialny i to się chwali..

Najczęściej komentowane