/ Forum Krajobraz po Trumpie. Czas próby dla Ameryki dopiero nadchodzi
4    

Krajobraz po Trumpie. Czas próby dla Ameryki dopiero nadchodzi

Dodano 4
Koniec prezydenckiej kadencji Donalda Trumpa nie oznacza końca problemów amerykańskiego społeczeństwa i Stanów Zjednoczonych jako państwa. Tak naprawdę wyzwania dopiero się zaczynają, a Joe Bidena i jego administrację czeka mnóstwo pracy, żeby im sprostać.
 4
  • Oj dziadek będzie miał nieźle - zapędy pedofilskie i romanse z czarnuchami a Antifa znowu podpala Portland ale przecież media głównego nurtu znowu nic a nic o tym bo wg nich to kolejna "teoria spiskowa|" )))) Ale będzie zabawa. Oczywiście WPROST tez nic nie może napisać bo głównym sponsorem jest NETFLIX który z normalizacja pedofilii nie ma przecież nic wspólnego:)))
    •  
      I dobrze przynajmniej będzie trochę stabilności jak mówi kolega na dole, hm ja akurat bawię się bardziej w krypto ale czasem może i warto spróbować innych inwestycji, może skorzystam z tego liderwalut..
      •  
        Przez to całe zamieszanie jeszcze długo nie będzie tam spokojnie, dolar był już taki mocny ale spadł potwornie, ja na szczęście w porę pozbyłem się swoich dolarów - pomógł mi w tym internetowy kantor Liderwalut.pl, polecam świetna obsługa i konkurencyjne kursy.
        • Właściwa osoba aby powalić USA, chodzi w tym wszystkim o nowy ład kto zagarnie majątek światowy bo juz lansują tworzenie kołchozów dla ludu a dla siebie 99,99% majątku światowego. Niedawno zmarł Rotszyld co może mieć zwiazek z podziałem łupów, Słowianie jak zwykle mają być miesem armatnim dobrze się sprawujac na wojnie ,honorowo ,by później być oskarżanym przez różne maści oszCerskich w swoich krajach o wszelkie bezeceństwa by wyzuć ich z własności i zabrać im życie

Najczęściej komentowane