/ Forum Morawiecki w Sejmie o luce VAT. Posłużył się cytatem z Mario Puzo
5    

Morawiecki w Sejmie o luce VAT. Posłużył się cytatem z Mario Puzo

Dodano 5
Cytat z Mario Puzo i zarzuty pod adresem Platformy Obywatelskiej - tak wyglądało wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego w Sejmie dotyczące tzw. luki VAT.
 5
  • To z wami leszek nie ma żadnej polemiki, ani sensownej rozmowy, wam przedstawia sie twarde dowody, a wy swoim zwyczajem seplenicie, że nikt nie bedzie wam wmawiał, że czarne jest czarne, a białe jest białe, nie jest tak leszek?
    • Do niejakiego Kuboli....Słuchaj ino przemądrzały czerwony wyskrobku!!! Od zawsze miałem i mam zasadę, że z pacanami nie polemizuje, jednak tym razem zrobię wyjątek! Po treści i sposobie jej przesłania widać u ciebie brak co najmniej jednej półkuli mózgowej nie mówiąc już o pozostałych ułomnościach. Tak więc moja rada! Gdy zabierzesz się za kolejne wpisy to zaciśnij mocno pośladki, żeby ci po nogach nie poleciało.....
      • Poniżej kolejny pisowski kłamczuch, co łga jak jego krzywousty idol, zero pisowskie zostanie zerem na zawsze, i przygłupem
        • Apel i prośba do właściwych organów Państwa Polskiego!!! Wpis, który firmuje niejaki Janek Kubola nadaje się do zdecydowanego potępienia i postawienia tego gościa przed wymiarem sprawiedliwości...
          • Krzywouste zero to cham i notoryczny łgarz, to Partia imienia Stalina doprowadziła do rozkręcenia afery watowskiej, a teraz ten kłamca łga, że to nie ich wina, z więzienia to on nie wyjdzie

Najczęściej komentowane