/ Forum Borys Budka w tajemniczym wpisie: Z Pinokia nie da się zrobić Conana
9    

Borys Budka w tajemniczym wpisie: Z Pinokia nie da się zrobić Conana

Dodano 9
Mateusz Morawiecki zasugerował w rozmowie z PAP, że w Polsce możliwa jest budowa fabryki szczepionek. Do słów premiera odnieśli się politycy opozycji, którzy krytycznie ocenili jego wypowiedź. Tajemniczy wpis zamieścił również Borys Budka, sięgając po porównanie często używane przez krytyków szefa rządu.
 9
  • Pederasty pisowskie znowu wyzywaja innych, od tego kim są ich właściciele, a każdy bolszewik z Partii imienia Stalina to złodziej, pisowskie bydło myśli, ze w kłamstwa z kur wizji Polacy uwierzą, ale tępe są te małpy pisowskie na tym forum
    •  
      Panie Budka, jak zawsze Pan się ośmiesza.Poznaliśmy przez 8 lat ile krzywdy zrobiliście dla Polaków i Polski.Mnie też skrzywdziliście bo podnieśliście wiek emerytalny i musiałem pracować do 66,3.Zabraliście mi OFE a mieliśmy mieć z tego drugą emeryturę.Nikt nie uwierzy w wasze kłamstwa.
      • oszuści z PO … kłamaliście, że wprowadzicie jednomandatowe okręgi wyborcze, kłamaliście, że ograniczy-cie biurokrację, kłamaliście z tanim państwem, kłamaliście, że zmniejszycie podatki i kłamaliście, że wpro-wadzicie podatek liniowy, kłamaliście z likwidacją barier dla rodzimych firm, kłamaliście, że będziecie wal-czyć z korupcją i nepotyzmem, kłamaliście, że zbudujecie tarczę antykorupcyjną, kłamaliście w sprawie Smoleńska, kłamaliście, że państwo zdało egzamin, kłamaliście z Zieloną Wyspą, kłamaliście z bezrobociem, kłamaliście z zadłużeniem, kłamaliście, że za waszych rządów Polacy wrócą z zagranicy, kłamaliście od rana do wieczora.
        • Słowa "TY POwcu" na zawsze wejdą do slownika jezyka polskiego tak jak TY AFERZYSTO, TY ZLODZIEJU.
          • Budka mówił o sobie....dobrze, że ten łysy gnom jest na czele zlodziejskiej PO.. wykończy ich swoją głupotą
            • Budka mówił o sobie....dobrze, że ten łysy gnom jest na czele zlodziejskiej PO.. wykończy ich swoją głupotą
              • I gdzie tu tajemniczość ?
                Pinokio to kłamca krzywousty . I fakt siłaczem nigdy nie będzie , za to we Wronkach może býc obiektem pożądania .
                • Za to z Budki można łatwo zrobić Dubkę.

Najczęściej komentowane