/ Forum „Młodzi skręcają w lewo”. Naprawdę myślicie, że ich znacie?
7    

„Młodzi skręcają w lewo”. Naprawdę myślicie, że ich znacie?

Dodano 7
Prawica w rozpaczy, lewica w ekstazie. Co takiego się stało? Tytuły nagłówków gazet i portali nie pozostawiają złudzeń: „Młodzi skręcają w lewo”.
 7
  • bo takie redakcyjne pedofike zacieraja rączki ale mam zła wiadomośc - Ja tez jak byłem w ich wieku i wielu moich znajomych zresztą, dało by się pokroić za lewicę:))) Zobaczymy co z tego wyjdzie - a redaktor sie tak już nie mastyurbuje bo ja rozumiem że redakcja sponorowana przez NETFLIXa ale już dajcie spokój z tą pedofilia:)))
    •  
      mlodzi ludzie sa jak koala bliscy wyginiecia
      • If you leave the catholic church, you do not leave God, there is no God in the catholic church , never was. It's only a dirty agenda of magic, and they cover crimes on a shocking scale.
        •  
          jak bylem mlody glosowalem na kwasa! pozdro dla kwasniewskiej. pozniej juz nie...

a tak na serio mlodzi ludzie sa tak nieliczni ze nikogo nie interesuja.

to nie jest kraj dla mlodych ludzi
          • Po wojnie zatruwali młodych bo to najłatwiejszy łup i  nie było tak że młodzi byli typowo zwolennikami prawicy. Dlatego teraz nie ma co się dziwić lewica proponuje seks wulgarność swobodę nauka za kasę bez przemęczania i gender czyli cały czas nie wiesz kim jesteś ?TO JAK MOŻESZ WIEDZIEĆ CO CHCESZ...pustostan

Najczęściej komentowane