/ Forum Sondaż IBRiS: PiS zyskuje, ruch Szymona Hołowni goni Koalicją Obywatelską
8    

Sondaż IBRiS: PiS zyskuje, ruch Szymona Hołowni goni Koalicją Obywatelską

Dodano 8
PiS zyskuje blisko 2 punkty procentowe poparcia, Koalicja Obywatelska traci jeden - to wyniki najnowszego sondażu IBRiS dla Onetu. Z badania wynika, że gdyby wybory odbyły się teraz, na miejsce w parlamencie mogłoby liczyć sześć ugrupowań.
 8
  • wystrugany przez gazownię płaczliwy Szymon o wyglądzie nie teges, za to z odPOwiednimi POglądami "katolika" liberalnego.
    nie pies nie wydra, coś na kształt świdra.
    akurat na percepcję gimbazy o zbiorczym IQ mułu

P.S.
    gospodarka?, od tego mamy Berlin.
    •  
      eee gdyby wybory odbyly sie przedszkolach Szymek mialby 100%
      • Hołownia jest nikim.. zerem bez programu wyborczego...jedyne co potrafi, to się rozpłakać na wizji...
        •  
          hmm eh te sondaze tzn z wczoraj rana do dzis holownia stracil 50% wyborcow? biedaczek
          • Słowa "TY POwcu" na zawsze wejdą do slownika jezyka polskiego tak jak TY AFERZYSTO, TY ZLODZIEJU.
            • Wolę PiS od PO właśnie dlatego, że PiS nie jest takim bagnem i moralną degrengoladą jak ta mafia w przebraniu partii politycznej, jaką stała się Platforma. Ja nie wiem czy PiS się nie stoczy po kilku latach rządzenia, ale wiem, że PO już się stoczyła i trzeba było ich natychmiast od wpływu na państwo odciąć.

Najczęściej komentowane