/ Forum Tęcza nie obraża. Aktywistki uniewinnione w sprawie tęczowej Matki Boskiej
4    

Tęcza nie obraża. Aktywistki uniewinnione w sprawie tęczowej Matki Boskiej

Dodano 4
Sąd w Płocku stwierdził, że aktywistki stojące za wlepkami z tęczową Matką Boską nie popełniły przestępstwa polegającego na obrażeniu uczuć religijnych. Jak uzasadniano, ich celem było jedynie okazanie solidarności ze społecznością LGBT.
 4
  •  
    To, co tu oszolomstwo zapowiada - samosady, wyjscie na ulice - to nic innego jak zapowiedz wydarzen z Kapitolu. Będzie się działo, będzie...

Balbina zapowiadała, że władzy nie odda, hehe. Za dużo pisich przekrętów ujrzaloby wówczas swiatlo dzienne. Będą chcieli "anulować bo przegramy", bez watpienia. Trzeba będzie dokładnie kontrolować wybory, bo te lajzy nie cofną się przed niczym
    •  
      Mnie obrażaja nieustannie i zewsząd chrzescijanskie krzyze. Sa odpychajace, szczególnie makabryczne wersje z przyczepionymi zwłokami brodacza.

Moje pogańskie uczucia są obrażane, ale nie zamierzam iść z tym do sądu, bo tam rządzi zgraja chrzescijan... pewnie nawet mają porozwieszane krzyże na scianach... tak więc sprawiedliwy proces jest nierealny.
      Jednak jestem obrazany, a więc krzywdzony. I jako poganin uznaję prawo zemsty za świętość. Więc, owieczki... rozumiecie co to znaczy, czy nie bardzo?
      •  
        co to za pajac ten jasio z blota
        • Czyli osoby nie wierzące, plujące na kościół i katolików mają prawo bezcześcić symbole religijne? Wygląda na to, że to czy ludzie czują się obrażeni czy też nie, zobaczymy wkrótce na ulicach polskich miast.

Najczęściej komentowane