/ Forum Trzaskowski nie chce ponownie kandydować na prezydenta Warszawy? Polityk PO: Znalazł już następcę
12    

Trzaskowski nie chce ponownie kandydować na prezydenta Warszawy? Polityk PO: Znalazł już następcę

Dodano 12
Według informacji „Wprost” Rafał Trzaskowski miał powiedzieć swojemu otoczeniu, że w kolejnych wyborach samorządowych nie zamierza ubiegać się o reelekcję na stanowisku prezydenta Warszawy. Opracował nawet plan, w którym zamiast niego do wyborów stanie warszawska polityk PO.
 12
  •  
    Tam trzeba pracować a lenie won tam do swoich.Brawo PIS.
    •  
      Google płaci 92 dolary za każdą godzinę, a mój ostatni czek wyniósł 8400 dolarów, pracując w sieci przez 10 G0dzin tygodniowo. Mój młodszy towarzysz z rodzeństwa osiągał w ostatnich miesiącach średnio 18 tysięcy i pracuje około 24 godzin tygodniowo. Nie mogę zaakceptować, jakie to było proste, kiedy próbowałem. To jest właśnie to, co robię !!!!!

.....>>>>>> Netprofit10.com
      • tyfusowi na stołku premiera tez się nie chciało pracować, bo i PO uj?
        od decyzji był Berlin.
        w poniedziałek PO południu przylatywał, haratał w gałę do czwartku i szlus do domu.
        • Ten zboczeniec ktory jest umoczony w nielegalnych interesach i współpracy z ekstremistami:? \|Really?
          • Czaskowski zorientował się, że na tym stanowisku trzeba pracować.. a temu POwskiemu śmierdzielowi się nie chce...
            • Może Trzaskowski powinien wstawić Jakiego na swoje miejsce? Byłby głupi, gdyby nie pomyślał o tak niesamowitym solidarno-polskim geniuszu. I nie przejmowałbym się tym, że Warszawa po roku czasu byłaby w tak opłakanym stanie, w jakim obecnie znajduje się Polska.
              • kupol chichocie ewolucji

mamusia była współpracownicą UB w czasie prowadzenia wyszynku w Piwnicy pod Baranami.
                •  
                  szkoda , zawsze sie mozna bylo posmiac z lewaka w gorsecie

Najczęściej komentowane